Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A magabiztosság és a külső az...

A magabiztosság és a külső az a két tulajdonság ami minden más tulajdonságot ver a nők szemében?

Figyelt kérdés
Ez az őskori állapotokhoz köthető?
2022. jan. 12. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Milyen nők szemében? Ez általában a póthajas, kacsacsőrű 'nők' szemében az elvárt tulajdonság.

De egy normális embernek nem. Kit érdekel a külső és a magabiztosság, ha totál hülye, meg majd lehet a börtönbe küldözgetni neki a csomagot? :D

2022. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1


A kérdés az, hogy mely nőknek van a legmagasabb társadalmi státusza, a kacsacsőrűeknek, vagy esetleg a szolidaknak akik a könyvtárba töltik az idejüket?


Nem mondtam, hogy a férfiak olyan jól rangsorolnának.

2022. jan. 12. 13:52
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
2: Aki nem kacsacsőrű, az könyvtárban ülő szolid? Te hol élsz?
2022. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3


Ezt sem mondtam, mindegy.



Szemléltetni próbáltam valamit. De látszólag nem sikerült.

2022. jan. 12. 14:04
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

1. Nem.

2. Az, hogy külső, az eleve nem tulajdonság.

2022. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Előny, ha jól néz ki és magabiztos, ezt nem tagadom, de engem önmagában ezzel a kettővel nem lehet megnyerni, de ez a 2 nélkül, más tulajdonságokkal igen
2022. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Tulajdonság, ami veri a többit, társadalmi státusz ... elég incel szagú ez a kérdés.


Elég elcsépelt általánosítás ez a magabiztosság és külső téma: nyilván akkor leszel szimpatikus valakinek, ha magabiztos vagy (ez nem extra nagy magabiztosságot jelent, csupán átlagos, kifejezetten nem is tudatosuló magabiztosságot) és ha valamilyen szinten szimpatikus vagy neki külsőre (ehhez sem kell egy adonisznak lenni). Önmagában ez a két dolog sem elég semmire, kifejezetten összetett az, hogy miért vagy szimpatikus valakinek és miért nem, gyakran te magad sem tudod megmondani, hogy miért szimpatikus valaki (azt, ha nem az valaki, azt azért könnyebb megfogni).

Szóval, ha gondja van valakinek az ismerkedéssel, legyen az romantikus szándékkal, vagy egyébként, annak magába kellene néznie elsősorban, hogy mi is a probléma forrása, menjen el pszichológushoz, aki segíteni fog ebben és tanácsot is tud adni a hogyan továbbról.

2022. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Értem a szemléltetési szándékot, de nem igaz. Az első válasz közelebb áll a valósághoz.

Férfiként úgy gondolom, a magabiztosság többedik helyen számít, a külső még hátrébb van a normális nők szemében. A megértés, legalább átlag intelligencia van valahol az elején (de majd a "normál" nők kiigazítanak, ha kell.

Nagy különbség van abban, valaki mit hisz magáról és mi valójában. Az igaz lehet, hogy a "kacsacsőrűek azt hiszik, nekik van a legmagasabb társadalmi státuszuk. A valóság viszont az, hogy nagyjából nulla a társadalmi hatásuk, ha mégse, akkor inkább zavaró. De természetesen megvan ennek a férfi megfelelője is, hasonló tulajdonságokkal.

2022. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 2*Sü ***** válasza:
100%
A kérdésed ott veszíti el az értelmét, hogy „a nők”. A nők – ahogy a férfiak – nem egy homogén massza. Kismillió külső és belső tulajdonság, valamint státusz, állapot van, és minden nő számára mindegyik más és más súllyal esik latba egy ember – így társkeresésnél, párkapcsolatnál egy partner – megítélésében.
2022. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mojjo ***** válasza:
93%
Már hiányoltam a napiincel kérdéseket.
2022. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!