Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lenéznek az emberek engem,mit...

Lenéznek az emberek engem,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legjobban az osztálytársaim. Külsőre nem vagyok senkinek szimpatikus és emellett tipikus ilyen szelíd,ártalmatlan a kisugárzásom és a megjelenésem,pedig edzek meg szakallat is növesztek,de akkor se tűnök "keménynek",jó kiállásúnak. Ha meg kemény arcot akarok vágni,akkor meg depisnek tűnök.


Pl kitudok fekve nyomni 100 kg-t meg nem érzek semmit ha valaki gyomron ver meg rugdossa a combom. Ezt sokan nem hiszik el,amikor a szemük elött megcsinálom ezeket,akkor döbbenten néznek. Ez annyiban jó,hogy meglepetést tud okozni az emberekben,viszont emellett zavar,hogy alábecsülnek meg lenéznek.


Miért van ez és hogyan bírkózzak meg ezzel? Nagyon zavaró,ahogy lenéznek meg ahogy bánnak velem meg ahogy titulálnak engem.



Egyik barátomnak rosszabb,ő nagyon jól verekszik a lábai meg nagyon erősek mind rúgásban,mind súlyemelésben meg egyensúlyban,emellett eltud kattani az agya durván,de nem látszik meg rajta.Vékony,kicsit magas,hosszú haja van,ránézésre szelídnek meg ártalmatlannak tűnik.Bevallom még én se néztem ki ezeket belőle a legelején,amikor először megláttam.Amikor kóstolgatták páran őt rosszul is jártak.. :D



Ja és egy dolog,nem keménykedni akarok meg nagy vagány lenni és,hogy a gyengébbeket bántsam,hanem jobb,magabiztosabb,határozottabb kiállást és kisugárzást akarok. Próbálkozok,de nem nagyon megy.



2021. dec. 15. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
fu de jó, hogy ez mind meg fog szűnni középiskola után. nevetni fogsz ezen az egészen
2021. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kettes


Remélem.

2021. dec. 15. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, az a kisugarzas es onbizalom alakulni fog ahogy egyre tobbet dolgozol magadon. Foleg ha egyszer elkezdesz dolgozni es tudsz adni a stilusodra is. Idovel egyre ,"jobb" lehetsz. Ne azoknak a gyokereknek akarjal megfelelni, hanem magadnak elsosorban. A tobbi meg alakul az idovel es a befekfett munkaval.
2021. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj megfelelni, bizonyítani. Szakállat meg ne növessz ilyen korban, mert inkább nevetséges, mint erőt sugárzó.
2021. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Enged el a társadalmi normákat és ne a többi embernek akarj megfelelni hanem magadnak :D Ez a boldogság titka . És nincs nagyobb fegyver az utálók ellen mint mikor azt látják boldog vagy
2021. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. dec. 16. 00:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem nézlek le, pedig én is részben ember vagyok.
2021. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szarj le mindenkit és csak magadnak élj. A többi meg megoldódik.
2021. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!