Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Nem normális aki azt hiszi...

Nem normális aki azt hiszi hogy a föld lapos, (szerintem pedig fánk alakú!)?

Figyelt kérdés

Ha a föld lapos akkor mi a helyzet a többi bolygóval és csillagokkal?

Nem mondom hogy összeesküvés elmélet "hívő" vagyok, de sok mindent eltudok képzelni, tudom/ hiszem hogy háttérhatalmom létezik de tudok válogatni a dolgok között és pl abszurdnak tartom és hülyeségnek a lapos föld elméletet. De egyre több ilyen cikk és videó van fent hogy bizonygatják hogy a föld lapos... Miért hisznek ebben egyre többen? Mivel hiszek a háttérhatalomban úgy gondolom hogy ők találták ki a lapos föld elméletet és a gyík ember storyt is hogy hülyének nézzenek pl engem és más konteóst... (Nah kíváncsi vagyok ebből mi lesz 😁🤭)



#lapos Föld #Pojjèn
2022. febr. 4. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor fogjátok már fel??Ha a föld gombóc akkor leesnénk róla.Jahh és balaton sincs.Köszcsi hogy segíthettem..
2022. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösziii bro! 😁
2022. febr. 4. 18:51
 3/7 sadam87 ***** válasza:
Na, én pont nem hiszek a háttérhatalomben, és ilyesmikben, de erre én is kíváncsi vagyok ebből mi lesz. 😁🤭
2022. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

KÖNNYEBB HAZUDNI VALAKINEK, MINT MEGGYŐZNI ARRÓL, HOGY HAZUDTAK NEKI


A világ irányítóinak felsőbb szintjei által ránk erőltetett hazugságok világában élünk.

Könnyebb hazudni valakinek, mint meggyőzni arról, hogy hazudtak neki, különösen akkor, ha tudtán kívül a félelem rabja. Ha a világhited ALAPJA az, hogy egy forgó vízgömb körte rakétán vagy, amely egy végtelen űrvákuumban repül, akkor nem fogod tudni, hogy KI vagy, HOL vagy és MI vagy valójában. Elveszett leszel és jelentéktelennek fogod érezni magad, ha nem TUDOD, hogy a teremtés középpontjában vagy, nem pedig egy porszemnyi porszemen egy folyamatosan táguló univerzumban.


Ezzel a hittel bármiről meg lehetsz győződve. Az ébredéshez a világotok alapjaival KELL kezdenetek, és onnan láthattok túl a képzeletbeli görbén.

2022. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó jó, de akkor mi van a többi bolygóval miért nem laposan azok is??
2022. febr. 7. 08:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Azok se bolygók,ledvilágítás.
2022. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most hogy mondod 🤣



Úgy látom nem kapok választ a kérdésemre :(

2022. febr. 7. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!