Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Önök szerint létezik rajtunk...

Önök szerint létezik rajtunk kívül élet a világűrben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 09:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
igen
2010. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Teljes mértékben biztos vagyok benne. Sőt, igazából az lenne a nagyon durva, és csodálatos, ha nem így lenne.
2010. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Igen, eléggé valószínű. Sőt, figyelembe véve a csillagrendszerek majdnem végtelen (vagyis elképzelhetetlenül nagy számát) azt hiszem, mondhatjuk biztosra is. Kivéve persze, ha a vallásos teremtésnek van igaza, az esetben nem biztos :)


Ha az evolócionistáknak van igazuk, akkor egészen biztos, hogy van élet. Ha a tervezettség elvét vallóknak, akkor is, mert valaki megtervezett minket :)

2010. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Biztos vagyok benne,hogy van máshol is élet,csak még nem vagyunk annyira okosak,hogy eljussunk hozzájuk vagy ők eljöjjenek hozzánk(bár ki tudja? lehet,hogy van valami alapja az UFÓ történeteknek)
2010. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Jah
2010. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Csak létezHET. Hogy létezIK-e, az csak akkor tudjuk meg, ha meg is találjuk.
2010. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Egyértelműen igen.
2010. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%

Igen, és ők alkottak minket is.


Bizonyítéknak ld. Sloszár József: A biblia és ami mögötte van c. könyvét.


Tipikusan "bolond beszéd, de van benne rendszer" kategória, és végtelenül szórakoztató olvasmány, aminek amellett, hogy vannak gyenge pontja (főleg ahogy _mindent_ a fenti felvetésből próbál levezetni), de néhol meglepően értelmes magyarázatot ad.


A mek.oszk.hu (Magyar Elektronikus Könyvtár) oldalon letölthető ingyen és legálisan.

2010. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ékes bizonyítéka ennek a kérdező, maga.
2010. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Eddig biztosra vettem, hogy leteznie KELL rajtunk kivul eletnek a vilagegyetemben, pusztan azert, mert "nem lehetunk egyedul!" Amiota azonban bejarok a Fold- es talajtani eloadasra, ami ravilagitott, szamtalan feltetel kell ahhoz, hogy hosszantarto, fejlodo elet johessen letre barmelyik bolygon, kezdek ketelkedni. Meg mindig azt mondom, kell lennie eletnek rajtunk kivul, de joval kisebb az eselye, mint gondoltam eddig (itt most magasabb rendu eletformakra gondook).
2010. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!