Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az arcfelépítésed és fejformád...

Az arcfelépítésed és fejformád hordozzák a génjeid “minőségéről” az információt?

Figyelt kérdés

És mint olyan ezt felismerik az egyes egyedek és a szexuális szelekció eszerint fog lezajlani?


Megállapítható az egészség simán csak fejformából, arcfelépítésből?


2022. nov. 10. 16:24
 1/9 Zcom09 ***** válasza:
100%

Volt egy csoport akik, pont ezt kutatták. Többek közt az emberek arcfelépítéséből következtettek, a genetikájának a "tisztaságáról".


De amúgy nem, ne gondoljuk azt hogy ahogy kinéz az ember az 100% ban csak a nénjeiktől függ. A szervezetünk egyszerűen nem így működik. Ha fogysz, vagy hízol, eltörik az orrod, ritkul a csontszerkezeted, változik a rágóizom felépítésed mondjuk egy étrendváltástól, a stressz, az öregedés, ezek és sok más dolog mind alakítja az arcunk kinézetét és semmi közük a genetikához.

2022. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A nacik is a kinezet alapjan szortiroztak a geneket. Magas, kek szemu, szoke haju az arja geneket hordozo, remlik meg?
2022. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2


Igen, de lehet, hogy a “náci” minden emberben benne van?

2022. nov. 10. 18:49
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

"Igen, de lehet, hogy a “náci” minden emberben benne van?"

Nem igazán, tekintve hogy az emberek nagy része semmilyen hasonló szortírozást nem végez.

2022. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

"Igen, de lehet, hogy a “náci” minden emberben benne van?"

Nem tudom, valamennyire biztosan. De itt meg mindig te vagy az, aki ezt az arcforma alapjan torteno genetikai szortirozast erolteti, nem a tobbi ember.

2022. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5


Én csak felhívom rá a figyelmet arra ami a többi emberben nem nagyon tudatosul.


Hiszen lehet mindannyian kis nácik vagyunk és amikor az iceleket gyűlöljük igazából azt a gyarló természetünket gyűlöljük, hisz mi emberek többszáz millió év gyilkolásának eredményei vagyunk.

2022. nov. 10. 19:03
 7/9 Zcom09 ***** válasza:
77%
WOW ki gondolta volna hogy ez ide fog kilyukadni! Valamint kedves anyukádat hívd nácinak ne engem.
2022. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Hat neked valoban elegge nacizmusra hajazo vilaglatasod van, az biztos. De ez altalaban nem jellemzo a tobbi emberre.

Tenyleg jo lenne ha kibujnal vegre a "hires" incelirodalmad mogul, es elkezdenel hus-ver emberekkel ismerkedni, beszelgetni, akkor talan megismerned es nem tartanad nacinak embertarsaidat.

2022. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kólauborkával ***** válasza:
88%

Teljesen mindegy milyen köntösbe próbálod bújtatni torz megfigyelésedet, nem lesz igaz, mert az ember nem így működik…

Te egyáltalán beszélsz emberekkel? Élőben? Személyesen? Mert nekem olyan érzésem van, hogy nem, innen erednek torz gondolataid.

Igen a Magyar ember búskomor és szereti a “ki ha én nem” mentalitást, de amiket te állítasz az legfeljebb valami primitív elszeparált embercsoport fejében lehet.

2022. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!