Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért lett ennyire szép a...

Miért lett ennyire szép a fehér ember, milyen evolúciós okai vannak ennek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 11. 09:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
A szép ember könnyen talált párt, sokat szaporodott, s sok generáció múlva egyre több lett a szép.
2022. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

A szépség szubjektív.

Ha ázsiaik lennénk gyanítom azt tartanánk szépnek.

Mellesleg ők vannak a legtöbben a világon tehát...

2022. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Minden állat a saját fajtáját tartja a legszexibbnek. Az emberi fajnál is így megy a dolog:

[link]

2022. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, én minden rasszból láttam már sok gyönyörű, és kevésbé előnyös külsejű embert is.

Igazából ez szubjektív, így a kérdésnek nincs értelme. Állítasz valamit, ami a te véleményedet tükrözi, és általános igazságnak veszed.

2022. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
A japók is szépek. Meg nekem a malájok is bejönnek.
2022. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Nehogy azt hidd, hogy egy bombázó bigével járni olyan fene jó, megvannak a hátrányai.

Általában csinos, vagy egyenesen szép csajaim voltak, de egyszer sikerült egy tényleg bombázót meghódítanom, ám állandóan hessegetnem kellett róla a pacákokat, mert az igazán szuper nő mindenkinek kell, vagy kellene. Például csak bementem cigiért a trafikba, ő meg nézegette a kirakatot, mire kijöttem, már hárman oltogatták, teljesen vadidegenek és ez rendszeresen, mindenhol így volt.

Valami hasonló fordulhat elő a szuper pasikkal is, így ők bővebben szórhatják szerteszét a génjeiket, de ugye a zsák a foltját megtalálja és ezért akinek előnytelenebb a külseje, az sem marad feltétlenül pár nélkül, de ehhez már jobban kell azért a szerencse, hogy találjon valakit, aki elfogadja olyannak, amilyen.

2022. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Senior Séf ***** válasza:
76%
Velem külcsín terén nem bánt szűkmarkúan a sors. Így aztán kamaszkoromban a legszebb csajokra hajtottam, míg aztán az első komolyabb kapcsolatom, a gimi örökös szépségkirálynőjének kikiáltott csaj akaratán kívül megtanított, hogy nem a legszebb nőt kell választani, hanem aki a legszebbé teszi az életemet.
2022. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

"A szép ember könnyen talált párt, sokat szaporodott, s sok generáció múlva egyre több lett a szép."


Eleve a gyerekvállalásnál a belső a legfontosabb, nem a külső, de konkrétan még szexkapcsolatnál is sokat számít a belső. Én jóképű férfi vagyok (bár az utóbbi időben híztam kicsit, nem vagyok elhízott, de van rjatam kis felesleg, így az arcom sajna kerekebb lett) de a személyiségem alapból zárkózott és pár régi trauma miatt nem szívesen ismerkedek nőkkel, itt nem a külső a probléma, hanem a személyiség, és bár alapból zárkózott vagyok, a régebbi traumák nagyon sokat rátettek a gondokra.


De egyébként tudod hol szaporodnak a legtöbben mondjuk kishazánkban? A cigányputrikban, ahol a putriba szül egy nő 5 gyereket 25 éves korára, amikor sok magyar nő még éppen csak hogy végzett az egyetemmel és építi a jövőjét még nagyban, persze gyerek az nuku. Szóval dupla módon nem igaz.

2022. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

#6 igen ez pasiknál is így van. Nekem is volt egyszer egy kegyetlenül helyes és izmos, magas pasim, volt hogy úgy mozdultak rá nők, hogy ott álltam mellette és a kezemet fogta…nagyon kellemetlen az egész. Azóta én is úgy vagyok vele, hogy jobb egy kicsit kevésbé feltűnő pár.


A kérdésre válaszolva meg szerintem is kimagaslóan sok a jó külsejű egyén a fehérek között, nem véletlen, hogy Ázsiában is a fehérember a szépségideál (mindenféle műtétekkel próbálják kerekebbé tenni a szemüket, fehérítik a bőrüket meg ilyenek). Csak így a Squid gameből is kiindulva, azért az átlag ázsiai ember külsőre még az itthoni csúnyákat is csak alulról súrolja.

2022. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"nem véletlen, hogy Ázsiában is a fehérember a szépségideál"

Szerintem ez inkább a médiának köszönhető. Az utóbbi időkben kezdtek el odafigyelni, hogy mindenféle ember reprezentálja legyen, de eddig a modellek, színészek többsége mind fehér volt, más rasszok legfeljebb mellékszereplőként jelentek meg a filmekben is.

Ez olyan, mint hogy mondhatnánk, hogy nem véletlen akar minden fiatal trapéznadrágot, az a legjobban kinéző - pedig tíz éve mindenki undorodva húzta a száját, hogy na ő aztán soha nem venne trapéznadrágot.

Úgyhogy ez leginkább az eurocentrizmusnak köszönhető. Az üzleti érzékkel rendelkezők meg nyilván meglátták a lehetőséget, minden hülye műtétet kínálnak nekik, hogy aztán jó pénzt kapjanak azért, mert emberek azt hiszik, nem olyan szépek. (De ezt persze itt is csinálják. Megmondják, milyen a szép orr, nyomják orrba szájba, te meg rosszul érzed magad, hogy neked nem pont olyan. Amikor már eleget bántották miatta, és elég rosszul érzed magad, akkor meg jön felajánlják, hogy jó pénzért megműtik, és te is szép lehetsz...)

2022. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!