Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen érzés gázmaszkot viselni?

Milyen érzés gázmaszkot viselni?

Figyelt kérdés
Ha netán oda adodna a helyzet hogy ilyet kell viselni szeretném tudni milyen ezt viselni
2023. febr. 9. 16:39
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Felpróbáltam az orosz gázmaszkot én is. Két kellemetlen dolog volt vele kapcsolatban: 1: bepárásodtak a szemlencséi. 2. Húzta a hajamat.
2023. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
73%
Viszont korábban felpróbáltam egy gázmaszkot egy katonai boltban. Azt csak pántok tartották a fejemhez, a fej része nem volt teljesen gumis, és olyan volt a kialakítása, hogy ne párásodjanak be a lencsék. Még tükörbe is néztem, és megnyugtató érzés volt.
2023. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok további véleményekre
2023. júl. 21. 22:37
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt rajtam (laza kiképzés volt), kb 6 percig, egy sorban álltunk vagy húszan, így nem tűnt fel a csőrmestereknek, hogy minden negyedik lélegzetvételnél húztam egyet az álarcon, annyira bepánikoltam attól, hogy nem jön könnyen a levegő. :D
2023. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
Kiképzésen nekünk ARFA gázmaszk volt, fejpánt szalagos, fegyvertelen műveletekre jó, de amikor a Kalasnyikovot kellett célzáshoz emelni, az már nem volt kényelmes, mert eléggé hülyén helyezték el a szűrőt :D
2023. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Fullasztó bezártság érzés. Mintha egy kapszulába lennél zárva. Akinek klausztrofóbiája van, annak annyi.
2023. júl. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Náthás embernél borzasztóan kellemetlen tud lenni, de egészségesnél nem probléma a dolog.
2023. júl. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
56%
Keresd fel a szomszéd volt munkásőrt. Tuti, hogy van gázmaszkja, sőt, pufajkája is, amiben télen a malacokat eteti.
2023. júl. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!