Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mostanában ha felállok és pár...

Mostanában ha felállok és pár másodpercen belül fémhez érek, szinte mindig megráz az áram. Ez mitől lehet, és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Valószinűleg nagyon feszült vagy.

Amugy ne nyulkálj a konektorba.

2023. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Statikus elektromosság, a szék és a ruhád dörzsölődése tölt fel.
2023. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél fel műszálas bugyit.
2023. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a cipom ilyen, muanyag padlon meg karpitpadlon. Maszkalok par metert, aztan csipkedek mindenkit, aki hozzam er.
2023. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen cipőm. Ha az van rajtam, még a szobanövények is ráznak.
2023. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pulóver, kabát. Nekem is ez van a kocsival
2023. márc. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sh4dowth3w0lf ***** válasza:
Az egyik kollégám az irodában úgy orvosolja ezt a problémát, hogy mindenhova egy kulccsomóval mászkál, és rendszeresen megérint vele földelt fémtárgyakat. Nem ígérem, hogy be fog válni, de egy próbát megér.
2023. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kézbe fogott fémtárgyal fájdalom mentesen kisüthetjük magunkat. Ugyan az az áram, de tárgy nagyobb felületen eloszlatja a rajtunk áthaladó áramot, ezért nem fáj.
2023. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!