Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Gyomorsavra, nagyon enyhe...

Gyomorsavra, nagyon enyhe lugot, tudtok?

Figyelt kérdés

Talán a tej is jó?


És azért raktam a tudományokba, mert van egy kérdésem, hogy élelmiszerek is jók erre? Zsírszegény tej? Vagy valami ital?


2023. ápr. 22. 00:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A tej kémiai értelemben semleges. Felőlem ihatod a gyomorbántalmaidra, ha attól érzed jól magad.


Ha meg már semmi se elég jó, akkor keress fel egy szakorvost. Az endoszkóppal megvizsgál, vért is vesz a laborvizsgálathoz, és rendes terápiát fog javasolni a bajodra.

2023. ápr. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek, nézesd meg orvossal, ha rendszeresen kínoz. Én is kipróbáltam többféle "praktikát", nem vált be hosszútávon. Aztán kaptam egy kis omeprazolt, reggel beveszek egyetlen kapszulát és szó szerint, mintha kicseréltek volna, semmi bajom. :)
2023. ápr. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Salvus víz jó gyomorsav ellen, az íze elsőre elég borzalmas, de én megszoktam, mert a gyomromban érzem, hogy segít. Gyógyszertár, nagyobb közértek.
2023. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 paradicsom31 válasza:
100%

Szia! Nekem a tej bejött, azóta ne szedek saclekötőt.


Kolléganőm próbálta a gyömbért(nekem ez nem jött be, de neki igen), illetve a salvus vizet.

2023. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
Én most egy EMDR terápiára járok, gyerekkori rossz élmények elrendezésére, azóta kevesebb a savam...
2023. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell terápia.


Visznt azon csodálkoztam, hogy a tej lúgos, és hogy jó a gyomorsavra.

2023. jún. 9. 21:14
 17/17 anonim ***** válasza:
Az jó, ha nem kell terápia, csak segítő szándékkal írtam.
2023. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!