Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi történne, ha valaki ketté...

Mi történne, ha valaki ketté vágna a heréjét?

Figyelt kérdés
Kijönne belőle a sperma?

2023. ápr. 28. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sperma alatt a g.e.c.i-re gondolsz, akkor nem, a herékben csak az ivarsejtek vannak, de a g.e.c.i nagy részét a folyadék teszi ki ami az ondóhólyagból és prosztatából jön.
2023. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat hogy így fogalmaztam, de a lényeg hogy a sperma technikailag az ivarsejteket jelenti, de a köznyelvben a teljes cuccot ami kijön.
2023. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
93%
Valószínű elég nagy fájdalmat élne át
2023. ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, milyen érzés, mikor tökön rúgnak. Én legalábbis már sírtam el magam a fájdalomtól, mikor megesett rajtam (teljesen véletlenül, sportolás közben).

Az még relatíve kis sérülés ehhez képest. Ha valakin anesztézia nélkül egy ilyen procedúrát hajtanának végre, az vagy a fájdalomba pusztulna bele, vagy a sokkba.


Sperma pedig nem jönne ki onnan, a here az ivarsejteket termeli, a többi részét az ondóhólyag és a prosztata termeli.

2023. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 (15:17) - a vágás messze nem okoz olyan behatást a fájdalomreceptorokra, mint a teljes térfogatú mechanikai túlnyomás!


Valószínűleg nem lenne kellemes érzés, de nem is fájna jobban, mint egy telibe tökön-rúgás - hegyesorrú cipővel. Az elvágott heréből semmilyen láthatóan különös testnedv nem szivárogna, viszont dőlne belőle a vér.

2023. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
47%
Nagy fájdalom.
2023. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

elmész a piacra. veszel mondjuk pulykaherét. az kb akkoramint a tied. félbe vágod, és megnézed. tied is olyan. barna krémszerű az allaga. azok a csatornák ahol termelődnek a spermiumok


[link]

2023. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Néhány éve olvastam egy izé... tudományos?! kutatást, ami azt fejtegette, hogy miért nem halhat bele egy férfi, ha teljes erőből rácsapnánk a golyóira egy kalapáccsal. Tény, hogy nagyon fájna, de az még nem okozna halált, és azt hiszem, hogy a here kettéfűrészelése sem.
2023. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
26%
Nagyon raersz,hogy ilyen baromsagon jár az eszed!Ha minden áron kampány akarsz lenni,akkor hereltesd ki magadat!
2023. ápr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!