Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a tudományos magyarázata...

Mi a tudományos magyarázata az alufólia sapkának,amit sokan az agykontroll technikák ellen hordanak?

Figyelt kérdés
Hogy saját agyműködésüket ne tudják kívülről agykontroll hullámbefolyásoló technikával módosítani.
2023. máj. 1. 20:12
1 2
 1/12 krwkco ***** válasza:
91%
2023. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lali24 ***** válasza:
94%
nehéz tudományos magyarázatot adni egy tudománytalan marhaságra.
2023. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
SEMMI. Egy idióta hülyeségre NINCS tudományos magyarázat, max. az illetönek van valami elmebaja.
2023. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
A FARADAY kalitka ami ilyen jellegű védelmet ad, legalábbis arra hajaz.
2023. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
A 90-es években, amikor belügyes voltam, úgy éreztem, hogy egy közeli élelmiszerbolt tetején elhelyezett antennával ártalmas sugárzást irányítottak rám, ezért egy alufólia gubót építettem az ágyam köré, hogy legalább éjszaka védve legyek. Évek múlva kerültem orvoshoz, aki téveszmés elmebetegséget diagnosztizált nálam. Kaptam gyógyszereket, amik elmulaszották a sugárzást.
2023. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Az elmeosztály tele van olyanokkal, akik meg vannak győződve arról, hogy manipulációs célzattal “sugarrazzák” őket. A védekező módszereik változatosak. Van aki állandóan sapkát visel, esetleg napszemüveggel kombinálva, már láttam olyant is aki állandóan esernyőt hurcolt magával. Az alufólia is régi bevált ellenszer náluk.
2023. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
semmi
2023. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

A tudományos alapja annyi, hogy a rádióhullámokat képes blokkolni néhány réteg alufólia, ezt ki is lehet próbálni, becsomagolod a mobiltefonodat alufóliába, majd megpróbálod felhívni, nem fog kicsörögni.


Viszont ehhez teljesen körbe kell burkolni a megvédeni kívánt tárgyat, tehát az, hogy egy sapkát csinálnak belőle ezek a retardáltak, semmit se ér.


Arról nem is beszélve, hogy nem léteznek azok a rádióhullámok, amik ellen védekezni akarnak.

2023. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezek az agyat kontrollálni képes berendezések mikrohullámokon működnek. A faraday kalitka pedig csak statikus mezőkre használ. [link]
2023. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a témának nemcsak elmekórtani vetülete van, hanem komoly katonai-nemzetbiztonsági kutatások tárgya is. Néhány nyílt publikáció a szaktudományos kiadványokból:

[link]

[link]

2023. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!