Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Értelmiségiek, milyen osrzágok...

Értelmiségiek, milyen osrzágokkal határos magyarország?

Figyelt kérdés
2023. nov. 27. 12:32
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Még ird le hússzor hogy provokáció, akkor sem lesz az!

Neked az lenne jó biztos, de szerintem itt te provokálsz csak.


Más téma?

2023. nov. 27. 14:45
 22/38 A kérdező kommentje:

"Tele van ilyen videókkal a net, ahol a delikvensek, végzettségtől és oldaltól függetlenül kettőig képtelenek elszámolni."


Na jó, de mondjuk egy 8 általánost végzettől vagy ha azt se sikerült rendesen kijárnia még érthető ha nem tudja, de itt olyan alap dolgokról

szól a kérdés, amit szerintem még az általánost végzettek is tudnak, de egy értelmiséginek ez alap kell, hogy legyen!

2023. nov. 27. 14:50
 23/38 A kérdező kommentje:

"Nem értem miért jó egyébként kisarkítani és egy földrajzi kérdés alapján mérni a műveltséget, "


Mert mi itt lakunk azért!


"Tele van ilyen videókkal a net"


Tudsz olyan videókat ahol még egyetemisták vagy akár végzett értelmiségiek vannak?

2023. nov. 27. 15:05
 24/38 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem meg alap kellene, hogy legyen, hogy pl. valaki meg tud különböztetni egy adathalász e-mailt egy valódi online számlalevéltől, mégsem megy a többségnek, simán kattintanak is a befizetés gombra ha a küldőnek sikerül nagyjából eltalálni a logót és a színt a láblécben, vagy alap kellene, hogy legyen, hogy az ember fel tud telepíteni egy operációs rendszert egy számítógépre, esetleg tudja is azt használni, de ez sincs így; szóval, hogy minek kellene alapnak lennie azt tényleg hagyjuk inkább, mert ez megint mindenkinél más és attól, hogy valaki alap dolgokban nem jeleskedik simán alkothat kiemelkedőt más területen, szóval innentől kár ezt ráhúzni az értelmiségi/nem értelmiségi kérdésre.


“ Mert mi itt lakunk azért!”


Tök jó, tudsz ezzel pénzt keresni vagy hozzátenni bármit a közhöz? Nem. Köszi!

2023. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 Mojjo ***** válasza:
96%

Az ugye megvan, hogy egy ilyen "megkérdezem az utcán az embereket" videóból bármit és annak az ellentétét is ki lehet hozni?

Pl azt, hogy a Deák téren minden járókelő legalább középfokon beszél japánul, vagy hogy a második kerület utcáin senki nem tudja fejből megmondani, mennyi kilenc négyzetgyöke. Vagy bármit, konkrétan bármit, csak kis idő kérdése a dolog.

Annak meg van egy bája, hogy aki még ennyit sem ért, az ekézi meg nézi hülyének az embereket. Mondjuk pont ilyeneknek készülnek ezek a videók.

2023. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Kólauborkával ***** válasza:
97%

Kinek mi az alap? Szerintem meg mindenkinek illene tudnia, hogy a 1,5mm2-es vezetékkel nem illik konyhadugaljat megtáplálni spórolás céljából, majd az összes konyhai eszközt egyszerre üzemeltetni róla…

Van aki az országot sem hagyja el egész életében, szerinted az mit törödik azzal, hogy milyen országokkal vagyunk szomszédosak?

Van aki a saját nevét nem tudja leírni hiba nélkül, szerinted akkor ezzel fog foglalkozni?

Mindenkinek arra a tudásra van szüksége amit használ, meg ami érdekli, a többi meg csak “társadalmi elvárás”.

2023. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

26

Hát ja, társadalmi elvárás, hogy ne kezeljen félre "értelmiségi' orvos, ami megtörtént nem egyszer . Olyan is volt többször, hogy Én mondtam milyen gyógyszert irjon ki, mert utánanéztem, hát ezért kár egyetemre járni!

2023. nov. 27. 20:07
 28/38 anonim ***** válasza:
82%
Nosza, akkor kezeld magad, és meg van oldva a probléma!
2023. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

28

Nagyon buta vagy, miért irkálsz a tudomány rovatba?

Tudhatnád, hogy nekem nem adnak ki kezelést, stb, mert nincs meg az orvosi diplomám, azt csak orvos teheti sajnos, az orvos csak arra jó nekem, hogy lepecsételje a papirokat!

2023. nov. 27. 20:27
 30/38 anonim ***** válasza:
95%
#29: Kár a hülyeségeidre a karakter, ebben igazad van.
2023. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!