Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Értelmiségiek, milyen osrzágok...

Értelmiségiek, milyen osrzágokkal határos magyarország?

Figyelt kérdés
2023. nov. 27. 12:32
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen milyen hülyék az emberek videókat bármely országban, és bármely témában könnyen lehet készíteni. Megkérdezel 100-200 embert, aztán összevágod a legviccesebb, legrosszabb válaszokat, meg azért egy két jót is, hogy ne bakiparádénak tűnjön.
2023. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
94%

"Értelmiségiek"

Szóval ezt most így kívülállóként kérdezed?:DD

2023. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Tevenyereggyarto ***** válasza:
95%

Előfordult már ,hogy találkoztam olyanokkal akik hasonló dolgokat neveztek meg alap tudásnak mint amit te, Kérdező. Aztán hamar kiderült ,hogy ugyan a szomszédos országok neveit vágják, de a kontinenseket már nem tudták megnevezni. Nem viccelek. Olyanba meg már bele se menjünk ,hogy ha esetleg nagyjából tudja a kontinenseket akkor a jelenlegi 3 nagyhatalmi országot mutassa meg. Azt tök jól visszamondja amit Face-n olvasott az Amcsi-Orosz-Kína viszonyokról, de hogy amúgy azok hol vannak az már sok.

Nyilván nem csődülnek tömegével ilyen emberek az utcákon (vagy hát remélem), viszont egy ilyen videóhoz nem is kell százával legyenek. Néhányat találsz s máris megvan az anyag s lehet lehülyézni akit akarsz.

2023. nov. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
94%
Én tudom. Tanultuk : Csehszlovákia, Szovjetunió, Románia, Yugoszlávia, Ausztria
2023. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 hollófernyiges ***** válasza:
92%
Dehogy, a testvéri népek országaival vagyunk határosak: Azerbajdzsánnal, Kirgizisztánnal, Kazahsztánnal, Bskíriával meg Turániával.
2023. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
91%

Hát ahogy a dalszöveg is mondja:

"Félig Ázsia, de egészen Balkán"

2023. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 bollocks ***** válasza:
100%
Én úgy tudtam, hogy Magyarország a csodával határos.
2023. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
22%
Mindenki tudja, hogy Magyarország az egyetlen, aki saját magával határos
2023. nov. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!