Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Elképzelhető, hogy az eredeti...

Elképzelhető, hogy az eredeti szőke haj el fog tűnni a jövőben, és senki sem születik már annak?

Figyelt kérdés
Olvastam valami ilyesmit, hogy a barna hajúak génjei erősebbek. Bocs, nem értek a témához.
febr. 9. 09:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
#19 A rasszizmus kifejezés angolul racism, ami a race szóból ered, ami fajt jelent. Magyarul faji előítéletnek is szoktuk nevezni, ami szintén nem azt jelenti, hogy utálod a kutyákat vagy a mocsári teknősöket. Értem én, hogy szörnyen liberálisak meg píszík vagyunk, de ilyen a nyelv.
febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
72%

Tegyük fel, hogy nagyon kutyául fog állni a fehér ember demográfiai helyzete... Még ez esetben is sokkal messzebb lenne a tökéletes kihalása, minthogy jobb esetben robotra tegyük az agyhullámainkat, vagy rosszabb esetben eltüntessük magunkat a Földről egy nukleáris háborúval. De mondhattam volna azt is, hogy jobb esetben génmanipulációval rendelni fogják a születendő gyerek kinézetét, rosszabb esetben belénk jön egy másik bolygó. De tulajdonképpen ez is csak egy naiv elképzelés a mai fejünkből kiindulva, mert úgy tűnik, pár nemzedék múlva a kutya se fog már gyereket vállalni, semmilyen színűt sem, legfeljebb valami emberszerű tamagocsit...

Lényeg a lényeg, hogy mire odáig jutnánk, nagyon más bajaid lesznek, és sokkal mélyebb szinten nem úgy lesz már a világ...

febr. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
19%
#22 Csak a fehér ember nem fog már gyereket vállalni. Csak a vak nem veszi észre, hogy a gyerekellenes, feminista vagy klímapropagandával kizárólag a fehér többségű országokban mossák az emberek agyát.
febr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!