Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan volt képes ilyen rövid...

Hogyan volt képes ilyen rövid idő, mindössze néhány ezer év alatt a farkasból egy attól annyira különböző faj kialakulni?

Figyelt kérdés
Attól, hogy befogadta és befogta ház körüli munkára, hogyan gyorsult fel ennyire az evolúció, anélkül hogy más fajjal keresztezte volna, ennyire eltérő fajták jöttek létre mint pl a tacskó, és főleg hogy ennyire eltérő sokszáz kutyafajta.

márc. 26. 12:12
1 2 3
 21/23 Pombe ***** válasza:

@TappancsMancs(#16)


Azért kíváncsi lettem volna arra, hogy a #12-est, meg a többit 0-s szavazattal megbélyegző 74%-os, miért értékelte zöldre a #16-osodat, amikor nagyjából ugyanazt írtad te is, nem? :)

márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 TappancsMancs ***** válasza:
Igen láttam :) és olvastam és zöldeztem is a 12-est. :) Szerintem sokan a közismert sztereotípiák mentén olvassák és pontozzák különösebb ismeret nélkül a válaszokat és nem valami hasznos hozzáállás. Ha valaki kevesebb ismerettel rendelkezik valamiről jobbnak tűnik inkább várni a pontozással és hátha alakul a téma... Majd később meg még ha akarják se tudják javítani és ez volt, marad úgy...
márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Pombe ***** válasza:
No, igen...
márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!