Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Újranézem a breaking badet,...

Újranézem a breaking badet, egy két dologra kíváncsi vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval amit főznek sütnek, annak utána sikerült néznem, hogy hogyan működik, egy kémikussal volt interjú. Szóval alapvetően ahogy csinálja jó, csak nem tudna 100%-os tisztaságot produkálni, csak 50et. Na mindegy. A kérdésem, hogy van egy ilyen állítás, hogy influenzának fog tűnni a "bab", és 3 nap múlva meghal az illető, és senki nem sejt semmit. Ugye van egy híres bolgár újságíró akit egy esernyővel szúrtak meg és ezt juttatták a szervezetébe. De ez tényleg olyan dolog lenne, amit ma ne tudnának kimutatni az orvosok ha valaki kórházba kerül ezekkel a tünetekkel? Én ezt nagyon kétlem. Van valami tanulmány erre? Nem igazán találok csak egyet ahol egy babot lenyelt az illető, és pár nap múlva jobban is lett.
ápr. 11. 18:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azta, fekete himlő :O pedig az már nem is létezik nem?
ápr. 12. 10:56
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szabadon nem fordul elő, de egyes laborokban vannak még belőle minták, és lehetséges, hogy valahol a tundrán eltemetett több ezer éves holttestekben fennmaradhatott, a hideg jól konzervál.
ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Áh értem. Hát igen érdekes lehet, hogy mit rejtenek ezek a lefagyott területek
ápr. 13. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!