Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek a meberek IQ-jának...

Szerintetek a meberek IQ-jának vizsgálatát nem kellene más alapokon végeznie Szerintetek az emberek vizsgálatánál a nők IQ-ját nem kellene másképpen vizsgálnia, u. is a reál és humán kérdéseknél vannak eltérő vélemények?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
hát tudod, modernebb pszicológiai irányzatok már rég nem hazsnálnak semmiféle IQ-tesztet, mivel belátták h egy nagy baromság, ugyanis ehgy az egyben azt a tesztet ki lehet tölteni 110-re is meg 70-re is, attól függően h éppen akkor milyen az ember vércukor szintje, milyen front van, hogyan aludt, és egy sor befolyásoló tényező, azaz lényeg h képtelenség ott abban az adott időben meghatározni valaki intelligenciáját ... ennek ellenére tudom, h csinálják még sok helyen, de hát értelme nem sok van
2010. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az IQ tesztekben vannak reaál és humán kérdések. Ráadásul nem kell nőnek lenni ahhoz, hogy valakinek a humán erősebb oldala legyen. Innentől kezdve nem értem a felvetésedet.
2010. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos a kérdés, az elsővel egyetértek.

Emlékeztek amikor volt az "ország tesztje" Vágó Istvánnal és a Mensások állítottak össze kérdéseket?

Na azon nekem kijött 138, hugomnnak 96. A logikából meg hasnolókból tényleg jobb vagyok, de ő meg olyan szinten tudja a szociális kapcsolatokat, 20km-es körzetben szinte mindekiről tudja, hogy ki kinek kicsodája, ki hagyta el, miért, kiért, satöbbi. Én ezt mondjuk 600 év alatt sem tudnám megtanulni.

2010. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az IQ-EQ-SQ profilokból kellene mérésSORokoat összeállítani.
2010. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az az sq?
2010. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
13.47 Furcsán hangzik, de talán én sem értem.Hogy miért erről az oldalról akarok választ kapni olyan kérdésre ami a nők politikában történő előtérbe helyezésére adna választ nem tudom.Csak a minap hallottam eszmecserét valamelyik adón erről a témáról és jutott eszembe maga a kérdés.Bocs
2010. dec. 3. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!