Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi lehet a gond velem? Nagyon...

Mi lehet a gond velem? Nagyon fáj a tüdőm.

Figyelt kérdés

A 2 lapocka között fáj (szerintem) a tüdőm a gerinc alatt + mellkas résznél is.Nagyon fáj mikor veszek levegőt ilyen nyomó érzés.Vasárnap van,és holnap dogát írok + kiselőadást tartok kémiából,ezért lenne fontos.Én tüdőgyulladást feltételezek,vagy tüdőgyulladáshoz hasonló fájdalmú ízületi bajt.

Lehet rossz kategória,bár természettudomány abba beletartozik az egészségtudomány is.Köszi szépen a jó válaszokat ,előre is.


2011. ápr. 17. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Van külön egészségügy kategória is egyébként. Mellesleg lehet éppen izom is, szerintem egy rándulás lesz. De hát ugye távdiagnosztizálni nem szerencsés, mindenesetre tüdőgyulladás láz nélkül nem nagyon van.
2011. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyesmi régebben, azt mondták rá: bordaközi neuralgia. Lehet, hogy az volt, mert nyom nélkül elmúlt.
2011. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom ,hogy van ilyen kategória ,de itt szerintem többen vannak vagy eszesebb válaszolók.

Már volt tüdőgyulladásom nem rég,szóval lehet ,h megmaradt valami belőle csak még nem volt támadóképes,vagy mi.

Mindenesetre holnap nem megyek suliba.Válaszokat köszönöm!

2011. ápr. 17. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!