Mi van velem?

Figyelt kérdés
Sokszor hozzáérek valamihez, és azt a valamit megrázom...Ugye ez szokásos, a ruhától vagy ilyesmi tárgyaktól van.De én bármihez hozzáérek qrvanagy mennyiségben rázza meg azt az áram és egyre többször!Már nem merek kezet fogni egy havrommal se mert az egyikőjüket úgy megráztam hogy összerándultak az izmai!
2011. okt. 1. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Ez nem mágia. Nagyon magas az energia-szinted, a rezgés-szinted. Végezz el valami gyógyító tanfolyamot (pl. reiki), nagyon jó gyógyító lesz belőled.
2011. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 x) ***** válasza:
88%
Ezt hívják úgy hogy statikus elektromosság -.- mindenkivel előfordul. Fogj meg egy vas karót vagy valami fémet ami és van földelve.. ennyi. Ettől még senki sem lesz gyógyító.
2011. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tom Benko ***** válasza:
100%
Statikus elektromosság. Földeld le magad.
2011. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hasznosítani lehetne, egy transzverterrel és föltöltehetnél vele telót, laptopot pl.
2011. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fizika
2011. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
88%
x) Álljál már le a -.-"- vel. Semmi menő nincs benne, ellenben csak idegesítő.
2011. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Én azért a helyedben megpróbálnék a gondolatommal tárgyakat mozgatni :)))))


Az emberek félreértik a mágiát. A mágia létezik és a fizikán alapul. Az egész élet egy varázslat, csak nem veszik észre.

2011. okt. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Vagy szerezz be egy feszültségmérőt, s próbáld érintés nélkül manipulálni ;)
2011. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha zavar, ajánlom a gumikesztyűt. Nekem ősztől szokott előfordulni a túlzott mennyiségű statikus elektromosság (pedig direkt nem hordok már sem kötött, sem bolyhos pulcsikat... nem értem, miért töltődök még mindig), de a gumikesztyű egyszer segített.
2011. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ahamm...tehát nem gáz meg semmi.És ha ezek a módszerek ne jöttek be mit csináljak?(Felemeltem telefonom az akaratommal és a fülemhez tettem...Már bocs de ilyenkor ki a hülye? :D)
2011. okt. 3. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!