Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi volt előbb a tyúk vagy a...

Mi volt előbb a tyúk vagy a tojás?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tojás. A dinoszauruszok nagy része tojást rakott, abban az időben pedig a tyúkok még sehol se voltak. :)
2011. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
chuck norris
2011. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nemtudni, mert Bear Grylls mindkettőt megette. nyersen.
2011. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első.a tojást mi tojta?
2011. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a dinoszauruszok a ma élő tyúkok ősei.
2011. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A tyúk, de nem úgy kell elképzelni, hogy a semmiből oda termett egy tyúk és aztán jött a tojás és folytatódik, hanem ugye a különböző állatok egyre csak kialakultak a legkisebb egysejtű, többsejtű élőlényekből majd egyszer ez elért oda, hogy egy tojással szaporodó élőlény is kialakult.

Nem vagyok pro bioszos, ezt most csak úgy józan ésszel elképzeltem és szerintem valahogy így kell lennie.

2011. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

a tyúk eggyértelmü. Isten tyukot teremtett előszőr, majd megadta nekik hogy szaporodjanak.

Sajnálom de az evoluciós elmélet megbukott !!!

2011. ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te 36 százalékos, ne csak a levegőbe beszélj, első körben inkább mutass fel egy épkézláb bizonyítékot arra, hogy az evolúció nem igaz, utána pedig arra, hogy létezik a te istened, majd azt is bizonyítsd be, hogy ő teremtette a tyúkot.


Sok szerencsét.

2011. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a tojás. Csak nem tyúktojás. Valamilyen hasonló állat tojt egyet és a tojásban lévő egyed mutálódott...és kikelt a tyúúúk... :D

innentől kezdve a tyúk meg tyúktojást tojt ;)

2011. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!