Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi volt elöbb a tyúk vagy a...

Mi volt elöbb a tyúk vagy a tojás? (normális válaszokat)

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 19:13
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
94%
A tojás. Már a dinoszaurusznak is volt tojása, amikor a tyúk még föl sem volt találva.
2010. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
82%
Erre a kérdésre nincs válasz. Az előző válaszoló átértelmezte a kérdést, úgy adott választ. Mivel a tyúk is az evolúció során fokozatosan fejlődött azzá, ami, így nem lehet határt szabni mikortól számít tyúknak, így nem foghatjuk rá semmire , hogy az az első tyúk, amiből kikelt meg az első tojás.
2010. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
67%
Mivel a tojás egy hatalmas pete, petét meg elég rég raknak az állatok, ebből ki is derül a válasz.
2010. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
50%
Én hülye vagyok, de szerintem valamiből kifejlődött a tyúk, utána tojt egy tojást.
2010. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
79%
Egészen biztosan a tyúk, mert kétlem, hogy a Jóisten üldögélt volna a tojáson, hogy kiköltse.
2010. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
köszi
2010. márc. 25. 19:56
 7/57 anonim ***** válasza:
35%
Előtted már tizenkettőször tették fel ugyanezt a kérdést a gyakorikérdések.hu-n. Miért jó tizenharmadszor is feltenni?
2010. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim válasza:
51%

20:00

mert ettöl igazán se*garc az ember:) de ha még nem is tudja használni a keresőt, mert túl hülye, mikor kirakná a kérdést, egyből kidob ugyan ilyen vagy ehhez hasonló témájú kérdéseket, innentől kezdve már cska emberi hülyeségről beszélhetünk, vagy lehet azt hiszi ő majd más választ kap..

2010. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim válasza:
49%

Milyen jó hogy olyan emberekkel van tele az oldal, aki nem hogy a kérdésre válaszolna, jókedvéből oltogat!

Gondolom így könnyebb a kérdés kiírójának nézni hogy hány válasz érkezett, nem akart keresgetni. Ha regisztráltál és megnézted a kérdést, annyira nehezedre esne válaszolni tizenharmadjára?!


A kérdésre pedig:

Lehet hogy a tyúk, de a tyúk is tojából kelt ki, tehát a tojás. De a tojást meg tyúk tojta. Szóval nem tudom :D

De talán Isten teremtett egy tyúkot (vagy akkor már kettőt), hogy legyen tojás, aztán még még mééég...

Szóval szerintem a tyúk! :)

2010. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
18%
tojás
2010. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!