Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van ukrajnában vmi normális...

Van ukrajnában vmi normális étterem? és ha van írjátok le a nevét lécci?!

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 18:12
 1/8 hollófernyiges ***** válasza:
És ha beírunk mondjuk egy dnyepropetrovszki éttermet akkor elmész oda? :) Amúgy Kijev nagy város, sok a gazdag ember, tuti vannak jó éttermek is.
2011. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem azért kérdeztem mert elmegyek oda csak egy házihoz kellett és a neten nem találtam semmit
2011. máj. 9. 21:31
 3/8 hollófernyiges ***** válasza:

[link]

Innen pld válogathatsz néhány puccosabb közül.

2011. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. máj. 10. 14:25
 5/8 anonim válasza:
Beregszászon voltam egy puccos, nívós (tehát nincs összeszarva a WC mint már sajnos volt tapasztalatom Ungváron....) A nevét nem tudom sajnos, a főtéren van, a piac felől sétáltunk. A legjobb az volt, hogy volt magyar nyelvű étlap és a pincér is magyar volt. ( na meg hogy 800 forintért bekajáltam borjúpaprikásból xD )
2011. máj. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

07:44-esnek:

Valószínűleg az Arany pávában voltál.

2011. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rahónál
2011. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lvivben a belvárosban rengeteg van. A leghíresebb a mazoch, de van nacionalista étterem, petróleumlámpás, kéményseprős (fantasztikus tetőterasszal és kilátással), az opera melletti bevásárlóközpont legfelső szintjén is van egy(bár az már kicsit gyorséttermi jellegű), van egy az operaház alatt... egyszerűen rengeteg van. És némelyikük igen puccos, ha arra vágysz.
2012. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!