Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mik azok a vegyicsíkok, amit...

Mik azok a vegyicsíkok, amit nap mint nap az égen húznak a repülők és néha órákig még megfigyelhető?

Figyelt kérdés
Budapest belvárosa fölött a reggeli órákban láttam hogy bekockázták az eget a csíkokkal.
2011. jún. 5. 17:17
 1/7 anonim válasza:
75%
Kondenzcsík a neve. A repülőgépből kijövő porszemekre kicsapódik a vízgőz, és ez szórja a fényt.
2011. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én ugy hallottam,h amilyen magasságban járnak,ott "sűrűbb a levegő"v. sokkal kevessebb levegő van ott mint itt lent.és ahogy megy kicsit meg mozgatja a levegő részecskéit és ugy lesznek ilyen fehér csíkok.
2011. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2011. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
2011. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A vegyicsíkok (=chemtrail) nem azonos a kondenzcsíkkal, csak hasonlít rá... Amúgy a normál repülőgépek nem kockázzák az eget. Azok a gépek melyek errefelé vegyicsíkokat húznak, felségjelzés nélküliek és NATO-gépek.

A vegyicsíkok alumíniumot, báriumot meg egyéb összetevőket tartalmaznak több célból, az egyik az hogy csökkentsék a felmelegedést és aktívan befolyásolják az időjárást. A másiknak olvasgass utána, bőséges irodalma lelhető fel a Google segítségével.

2011. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2011. jún. 13. 08:46
 7/7 anonim válasza:
2017. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!