Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mozgó fényesn világító fényt...

Mozgó fényesn világító fényt láttam az égen mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Most láttam 5 perce és nem repülő volt mert fényesebb volt annál :D pest felett láttam látta más is?
2011. aug. 17. 20:53
1 2 3
 21/21 Nevem Panni válasza:
Sziasztok! Hasonlót szoktam látni de Én Minden nap amikor sötét van és kimegyek vagy ablakból nézem akkor látok egy pontot Ami olyan mint egy csillag DE nem az mert mozog egész gyorsan de egy percig biztos, hogy láttam. Nem repülô mert nem villog. Lehet, hogy mûhold meg ilyenek bár olyan képet nem találtam amin azokat mutatják. Szóval ha valaki tudja mi lehet ez az legyen szíves szóljon. Tanárom azt mondta, hogy mûhold de gondoltam megkérdezem. Táborban kimentünk egy stégre és olyan este tíz után lehetett nem volt lámpa, telihold volt és két ilyen "mûholdat" láttunk. Ma Este is láttam kettôt. Budapesten lakom ha ez számít. Panelban. Napi szinten láthatom de nem szoktam böngészni az eget csak ritkán ezért csak akkor látom amikor direkt nézem az eget. Sokat segítene ha valaki visszaírna és elmondaná hasonló tapasztalatait. Köszöm! 😏
2015. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!