Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi lehetett ez a jelenség?

Mi lehetett ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Budapesten lakom, itt láttam egy nagyon furcsa jelenséget (ma már másodszor). A Budai hegyek fölött fényes, csillagszerű pontokat vettem észre, amik egy adott pontról indultak, sorban egymás után, lassan haladva, majd ahogy egyre magasabbra értek, elhalványultak, majd eltűntek. A rakétát/tűzijátékot kizártam, mivel hangot nem adtak és lassúak is voltak. Végső elkeserédesemben kívánságlámpásokra gondoltam :D Ma viszont egy teljesen más irányban láttam pontosan ugyanilyeneket, amik viszont lefelé tartottak, ugyanazzal a sebességgel, és ugyanúgy halványodtak. Állítólag a híradóban volt róla szó, mint megmagyarázhatatlan jelenségről, csak nem nézek tévét, úgyhogy már sosem tudom meg :D

A kérdést nem véletlenül írtam ebbe a kategóriába, földönkívüliekben és hasonlókban nem hiszek, köszönöm.


2011. aug. 23. 03:01
 1/2 anonim válasza:
valami lampionokról magyaráznak most a tvbe
2011. aug. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Földönkívüliek életükben egyszer közelítették meg kis hazánkat, és egyből el is mentek. XDDD

Najó nemigaz. :D De nem lepődnék meg... :''''D

Vagy lampionok, vagy diszkófény?:D

2011. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!