Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Légköri jelenség, mi lehetett?

Légköri jelenség, mi lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap este mászkáltunk haverral és láttunk egy hullócsillagszerűséget, csak annál erősebb, sárga fénye volt, nem volt csóvája, lassabb volt (kb fele olyan lassú) és egész hosszan, több másodpercig lehetett látni. Kb 45°os szögbe "esett" a föld felé, majd olyan Azimut 20° körül eltűnt. Sok műholdat, hullócsillagot, Iridium Flare-t láttam már, de ehhez még hasonlót se soha, és még nem is hallottam ilyesmiről. Az idő tiszta volt, gömbvillámnak se gondolnám, vagy lehetett az? Tipp?
2009. okt. 1. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..


Itt már írtam választ egy hasonló kérdésre, Szerintem ugyanaz az a válasz ide is stimmel :)

2009. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
basszus.. aszittem végre láttam egy ufót.. de ez 100%ban megmagyarázza :D Tényleg ez lehetett, erre nem is gondoltam :) Köszi! Egy olyan zöldet megnéznék. Na majd sokat kémlelődök még felfelé és immár be se fogok tojni tőle XD
2009. okt. 2. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!