Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mik az evolucio legnagyobb...

Mik az evolucio legnagyobb bizonyitékai?

Figyelt kérdés

Az àltalànos iskolàban mindig azt hallottam hogy ez igy, és igy volt, de valahogy sosem mutattak egyetlen bizonyitékot sem.


Àllandoan csak el kellett fogadnom azt, amit a tanàr mondott, és ebböl is az àltalànos iskola utàn elég volt...


Szeretném ha összeàllitanàtok nekem egy listàt az evolucio legnagyobb bizonyitékaibol, ami miatt a tudomàny ezt a nézetet valja meg a legpontosabbanak


Elöre is köszönöm


(német nyelvü billentyüzetröl irok külföldöröl, ezért olyan pocsék a helyesiràsom...^^")


2011. szept. 16. 13:25
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
68%
Két napja kérdezték ugyanezt, keress rá.
2011. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Nem talàltam hasonlo kérdést amit két napja tettek volna fel ebben a témakörben. Tovàbbra is vàrom a vàlaszokat...
2011. szept. 16. 13:40
 3/54 anonim ***** válasza:
91%

Tartok tőle, te is provokátor vagy.

Interneten beírva tonnaszámra jönnek a bizonyítékok. Olvasgass kicsit.

De te nyilván úgy gondoltad, hogy majd mi keresünk - te meg jól megkritizálod.


Nem jött be.

2011. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
78%

Ha érdekel a téma, olvass utána.

Ha meg lusta vagy, akkor fogadd el azt, amit tanár mond, okosabb nálad...

2011. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

Tisztelt vàlaszolok.


Elég rosszul esett hogy rossz feltételezést kaptam. Nem vagyok provokàtor, imàdom a Bioszt, 8. félévkor 5-ös voltam belöle. De nàlunk csak leadtàk az anyagot, nem magyaràztak semmit.


Nem vagyok provokàtor, és ha azt gondoltàtok hogy evolucionista-kreacionista vitàt akartam volna gerjeszteni akkor tévedtek. Engem nem az érdekel ebben a kérdésben hogy hogyan lehet megcàfolni az evoluciot hanem az, hogy hogyan lehet bizonyitani.


Olvasgattam régebbi kommenteket, hogy vannak itt biologusok, és velük szerettem volna beszélgetni. De majd érdeklödök akkor màshogy ...


Minden jot

2011. szept. 16. 20:25
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos most rövid idő alatt 5 ilyen provokatív kérdést tettek fel... ha tényleg csak naiv vagy, akkor nincs szerencséd, rosszkor kérdeztél.


Mindegy... bizonyíték pl. az, hogy az evolúciót közvetlenül használják jó pár dolog tervezésére (pl. autóiparban, robotikában).

Ha nem működne, nem használnák.

2011. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, evolúciós algoritmusok... ilyen elven működik sok képelemző program, pl. az is, amivel az autó rendszámokat text formátummá lehet alakítani. Vagyis vesszen az evolúció, sőt, jobb lett volna, ha soha nem is létezik, mert akkor nem lenne ilyen hatékony a traffipax, mert sok kis titkárnőnek kéne átnyálaznia a büntetendő kocsikról készült életlen fotókat, kibogarászva, most milyen rendszám van rajtuk, hová küldék a csekket. :)

Kérdező:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..

Itt a kérdés, amire utaltak. Tényleg a napokban volt, bár hajlamos elbújni.

2011. szept. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeket ^^
2011. szept. 17. 12:10
 9/54 Tom Benko ***** válasza:
100%
2011. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
16%
Nincs semmilyen bizonyítéka, talán az amikor egy fog leletből kreáltak egy félig ember félig majom lényt, de arról is kideült, hogy ma élő állat volt. Akiket elküldenek, hogy keressen bizonyítékot az evolúcióra, azoknak jókora összeget is adnak utitársként. Szerintem akkora pénzösszeg hatására bárki szíves örömest talál bizonyítékot!
2011. szept. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!