Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Nehezebb fizika-matematika...

Nehezebb fizika-matematika feladatok megoldásában szeretnék segítséget kérni, nagyon fontos?

Figyelt kérdés
Itt van egy link ahol van pár feladat, ezek közül kíváncsi lennék arra hogy hogy kell megcsinálni a 2.-at, 3.-at, 6.-at, de a legfontosabb a 9. lenne. És a 7.-re van valami trükk vagy tudni kéne fejből hogy mi például egy hiperboloid egyenlete?
2011. okt. 23. 13:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
érdekesnek hangzik :) gondolom ti is sok jót & nehezet tanultok mint én fizikán.
2011. okt. 23. 22:36
 12/13 InsaneMed ***** válasza:
Áhhh... Szerintem bőven alapokat tanulunk... Holnap például kémia alapjaiból van ZH és gimis szintű az egész majdnem. Persze három tantárgy van, amik eléggé buktatóak, de ezek közül kettő matek (tehát nekem nem nehézség), a másik meg biológia alapjai, ami viszont nagyon érdekes. Igaz sokan elvéreznek azon, hogy mennyi mindent kell szó szerint megtanulni. És te milyen szakon vagy? Vagy a "fizikán"-t úhy értetted, hogy fizikus?:D
2011. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam privátot küldeni csak nem tudtam. Matekkal nem lesz problémád az biztos :D Nem semmi gimibe járhattál.. És mi lehetsz ha ezt elvégzed? Fizikán egyenlőre fizika alapszakot értettem az ElTE-n, de majdcsak megnő fizikus-ra :)
2011. okt. 29. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!