Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik a kedvenc természettudo...

Melyik a kedvenc természettudományos tárgyad, és miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 10:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Biokemia. Az elolenyek legbelsobb mukodesenek csodalatos komplexitasa nyugozott le. Nem bantam meg, pedig mar 7 eve muvelem hivatas szeruen. :-D
2011. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
100%
nekem a biológia. most lesz a felvételim a kaposvári táncsics iskolába és biológia szakra szeretnék menni aztán majd állatorvos lenni. :D
2011. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
hajrá hajrá:)
2011. okt. 30. 10:59
 14/26 anonim ***** válasza:

kedves Leendő Táncsicsos bioszos: kitartást a következő négy évhez:


egy volt táncsicsos

2011. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
biológia és kémia:) Az élet alapkövei:D
2011. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Biosz és nem tudom miért:)
2011. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

u a fizikát nem tudom h h lehet szeretni,de az én fizika tanáromból a humanitás egyetlen jele sem észrevehető.


mindig mondja ,hogy a fizika mennyire kell mindenhova,meg hogy az élet a fizika nélkül nem létezhet,meg mindent olyan halál komolyan vesz,mintha az élete múlna rajta...remélem ti nem vagytok ilyenek:)

2011. nov. 14. 19:07
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

"mindig mondja ,hogy a fizika mennyire kell mindenhova,meg hogy az élet a fizika nélkül nem létezhet,meg mindent olyan halál komolyan vesz,mintha az élete múlna rajta...remélem ti nem vagytok ilyenek:)"

Ha, ha en biosz tanar lennek azok, akik nem szeretek a biologiat utalnanak, mint a szart. Akik viszont szeretnek, valszeg mind biokemikusnak menne! :-D

2011. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

A fizika még mindig a természet leírása, segít megérteni azt. Nagyon sokszor segít megérteni az emberi viselkedést is.


Számomra a fizika azért elsődleges, mert mindennek az alapját mondja el számunkra, ugyanakkor tudom, hogy az olyan tudományok, mint a biológia, biokémia stb, akik az élettel foglalkoznak, ugyanolyan fontosak, sőőt. Mégis a fizika ad nekünk technikai segítséget stb-t.

2011. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

szerintem is nagyon fontos a fizika,én ezt nem mondtam,de a tanár nem érti meg,hogy nem mindenkinek kell szeretnie a fizikát ><

"agyon sokszor segít megérteni az emberi viselkedést is. "


->"- Az ellentétek vonzzák egymást.

- Az a mágnes. Mi emberek vagyunk." :)

2011. nov. 16. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!