Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik a kedvenc természettudo...

Melyik a kedvenc természettudományos tárgyad, és miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 10:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

én nem veszekedni akartam.


Elmondtam, h mit gondolok. HJa:édesapám kedvenc mondata, egy fizikus lánnyal rendelkezik, :a fizikusok hülyék... rám igaz is...

2011. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
ó,én se,bocsi ha túl tolakodó voltam:)
2011. nov. 17. 17:25
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem kimondottan a kérdésre válaszolok, de nekem a kedvenc tudomány ágam a kozmológia.
2011. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
a kozmológia az egyetlen olyan része a fizikának, amitől írtózom, egyelőre
2011. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 delusion ***** válasza:

Az én helyzetem felettébb érdekes ilyen téren.


Kémiát, Fizikát, Bioszt gyakorlatilag soha nem tanultam, simán négyes-ötös voltam belőle.

A matek az mindig is érdekelt, a jelenlegi szakom is erőteljesen erre alapszik (gazdaságinformatikus), tanultam is általában, mégse ragyogtam belőle sohasem...bár úgy veszem észre, h az egyetemen könnyebben megy, mint a középiskolában...


De összességében a matematika a kedvenc természettudományi tárgyam, fenntartásokkal: analízistől, geometriától kiráz a hideg, a trigonometriával talán már megbékültem, ezen kívül szám-, játék-, halmazelmélet, kriptográfia, lineáris algebra, statisztika, topológia, szóval bármi más jöhet...

2011. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Fizika


Azért,amiért az első válaszoló.

2016. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!