Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Akik hisznek az evolúcióban,...

Akik hisznek az evolúcióban, azok mivel magyarázzák, hogy a majmok az állatkertben nem változnak emberré?

Figyelt kérdés
hmm?
2011. dec. 10. 11:54
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
98%
... 1752ben jött létre az első állatkert, magyarországon 1866ban. te hülye vagy? :D
2011. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos a kérdés, hiszen köztudott, hogy az állatkertben 1 milliószor gyorsabban telik az idő! :D


Amúgy nem hinném, hogy az állatkerti majmokból 100 millió év múlva ember lenne, hiszen ugyanannak a közös ősüknek ők a másik ága tudtommal.

2011. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Viszont rendkívül érdekes az a megfigyelés, hogy sok ember a gép előtt ülve, a net arctalanságát kihasználva majommá válik.
2011. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 Sajtoskifli ***** válasza:
98%
Ez kb olyan kérdés, mint amit én kérdeztem 4 évesen, amikor először hallottam az evolúcióról: "Anya, akkor én egy majom voltam kiskoromban?"
2011. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
85%
2011. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
96%

Te nem sokat tudsz az evolúcióról, az világos :)


Az állatkerti majom soha nem fog emberré válni, mivel ő már eleve majomősöktől származik, tehát mindig is majom volt, és mindig is majom lesz, feltéve persze, ha az evolúció valami más jellegű lénnyé alakítja majd át. Egyrészt.


Másrészt az evolúció nem évszázadokban és évezredekben mérendő, hanem évmilliókban, évmilliárdokban.


Harmadrészt a tudomány jelenleg azt az elméletet tartja elfogadottnak, hogy évmilliókkal ezelőtt volt egy olyan közös ős, amely a fejlődés során különvált, és az egyik fejlődési ág alakult emberré, míg a másik majom maradt.


Tehát az ember nem változik majommá, a majom meg nem változik emberré, mint ahogy a kutya sem változik vissza farkassá és a farkasból sem lesz kutya.


Célszerű lenne kicsit olvasod, mielőtt provokatív és tájékozatlan kérdéseket teszel fel.

2011. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
88%
Na te sem voltál még biológia vagy történelem órán...Ez ugyanis az első kérdés, amit a tanárok tisztázni szoktak. Sőt, talán hallhattál volna erről a közkeletű tévedésről. Amit már RÉGEN megmagyaráztak...Tehát: Az ember NEM a majomtól származik. Csupán volt egy közös ősünk. Ergo baromság a ketrec mellett ülni és várni, hogy mikor lesz a kis csimpánzból ember...Egyébként Google a jó barátod. Na várjunk csak. Most, hogy így olvasom a kérdésed, szerintem kamu. Egy olyan ember, aki alul művelt vagy túl fiatal, nem így fogalmaz, kevésbé ír helyesen.:)
2011. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
83%
Á, szerintem csak valami turbóvallásos, ámde igen műveletlen emberke, aki provokálni akar, mert szó szerint bevett mindent, amit a Bibliában olvasott (?).
2011. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
77%

Eleve csak egy bigott ember ír le olyat, hogy "hinni" az evolúcióban. Az evolúciót tudni lehet, nem kell hinni. Hinni az istenedben lehet, mert azt meg az életben nem fogod megtudni - ha fejreállsz, akkor sem.


Ja: túl sok farkasembert olvastál, ha azt várod, hogy majd a majmok hirtelen emberré alakulnak. Egy csöppet lassúbb lenne a folyamat - még akkor is, ha a majom lenne az ember őse. De ráadásul nem is az.

2011. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
mi jelent az, hogy bigott?
2011. dec. 10. 16:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!