Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Akik hisznek az evolúcióban,...

Akik hisznek az evolúcióban, azok mivel magyarázzák, hogy a majmok az állatkertben nem változnak emberré?

Figyelt kérdés
hmm?
2011. dec. 10. 11:54
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
90%

Jaj.


(Mert érdekel, hogy ez kamu, vagy komolyan gondolta-e a kérdező. De félek, hogy komoly...)

2012. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Egy dologról még nem volt szó,ami alapján elméletileg pár száz év alatt akár új faj is kialakulhatna az emberből (elvileg) Ez a retrovírusok miatt van. Ugyanis vannak olyan vírusok,amelyek képesek megváltoztatni a dns egy viszonylag nagy részét. Ha az utód életképes marad és szaporodik is,akkor bizony jelentős változásokat hozhat.

Ha jól tudom találtak is olyan részeket,ami különböző fajoknál ugyanúgy jelen van,pedig már különváltak a fejlődési fán,azaz nem a közös őstől származik.

2012. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Itt egy ujabb bizonyitek, hogy az a majmok es az emberek kozeli rokonsagban allnak:

http://www.youtube.com/watch?v=khwjD-KVQ_Q

2012. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
0%
halotam már olyan teoriát is a dárvin elméleten kivül hogy nem is a majom a legkőzelebi ősünk hanem sokal inkáb a delfin egy részt azért is hihetőb mert a delfin egy nagyon okos állat másrészt meg az egész élővilág a vizből alakult ki
2012. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
81%

"halotam már olyan teoriát is a dárvin elméleten kivül"

Ez nem a hiten múlik. A delfinnek közelebbi rokona a tehén, mint te.

Amúgy is jó lenne egy kicsit művelni magad, mert ebben a pár szóban, amit idéztem, 5 hiba van.

2012. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
0%
neked meg utána kellene nézni a dolgoknak mert valloban minden egyes élet a vizből alakult ki
2012. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
0%
és csak 4 hiba volt benne de ha te 5-őt találtál tényleg tehetséges lehetsz
2012. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Benne van az az öt hiba, hidd el.


"halotam már olyan teoriát is a dárvin elméleten kivül"


"halotam" -> mondat eleje, nagy kezdőbetű; 1 hiba

Továbbá helyesen "Hallottam" -> 2 L, 2 T; 2 hiba

"teoriát" -> helyesen teóriát; 3 hiba

"dárvin" -> helyesen Darwin; 4 hiba

"kivül" -> helyesen kívül; 5 hiba

2012. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
0%
akkor sincs alapja amit tudom mondat eleje nagy betű de szarom le ha utána néznél a föld kialakulásának rá jőnnél hogy az első életforma igen is a vízben kezdődőt
2012. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
77%

Valloban?


"valloban minden egyes élet a vizből alakult ki"

Hogyne.

Csakhogy a delfinek őse az először kijött a vízből. Átalakult szárazföldi állattá - akinek tényleg közelebbi rokona a tehén, mint az ember.

Aztán ezekből egy csoport visszament a vízbe. De pl. a kopoltyút addigra elvesztették és nem növesztettek újat: tüdejük van azóta is.


Ez a mondatod is tele van hibával... tényleg megtanulhatnál legalább magyarul, nem ártana.

2012. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!