Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Fülzúgás? Mi lehet ez a jelenség?

Fülzúgás? Mi lehet ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Esténként, mikor már a TV is ki van kapcsolva, minden csendben van és nincs semmiféle zaj, lehet hallani ilyen magas-frekvenciás hangot, ami folyamatosan zúg.

Olyasmi, mint amikor bekapcsolom a TV-t és pár másodpercig ilyen magas hangot ad. Gondoltam már rá, hogy valami elektromágneses zaj, de azt szerintem nem hallanánk.

Aztán rájöttem, hogy valójában nappal is, ha teljes csönd van, akkor is hallom.

Vajon az én fülem rossz, mindenkinél így van, valami háttérzaj okozza vagy olyasmi mint abban a mexikói vagy ausztrál faluban az a dübörgés?

Egyébként városközpontban lakok.

Néha olyat is szoktam hallani, hogy ez a hang, vagy inkább egy másik, ami kivehetőbb de ugyancsak magas, nem egységes és folyamatos, hanem mintha morse-jelek lennének.

Kiváncsi vagyok mi okozza.


2011. dec. 28. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
azt hallod, ahogy a véred kering a testedben, meg a szívdobogásodat :)
2011. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rossz a füled, ezzel sok ember küszködik sajnos. én is
2011. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz mindenképpen,de úgyis azt fogja mondani,hogy ez van...ha elég alapos,még elküld koponya ct-re,de ennyi
2011. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!