Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van valami alternatív tankönyv...

Van valami alternatív tankönyv ami fura példák, iskolától eltérő módok, vagy humor segítségével ismerteti a középiskolai matematikát?

Figyelt kérdés
A gimiben a matek fizika tanár skizoid pszichopata volt, az órák olyan rossz élmények voltak, hogy az anyag 90% úgy ahogy van törlődött a fejemből...
2012. jan. 18. 23:51
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Az anyag 90%-a törlődött... Azannyát!


Te, mondd, egyáltalán BENNE VOLT az a 90% ??? Vagy ez csak egy jó magyarázat? :-)


És miben nyilvánul meg egy matek-fizika tanárnál, hogy skizoid pszichopata? Barométernek képzelte magát? vagy beszélgetett az egyenletekkel? Ügyvédet kért a bizonyításhoz?


Szóval nem értem, miért nem lehetett megtanulni az anyagot? Illetve azt még értem, csak azt nem hogy miért kell ilyen nyakatekerten előadni, hogy nem tanultad meg?


Pedro

2012. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A google sokat segíthet. Keress rá!
2012. jan. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát amikor bekerültem a gimibe előtte is elég gyenge voltam. A tanár kapkodva teleírta a táblát, nekem és másoknak elemi meg nem értéseink voltak, az a marhh meg tobbrobogott. Az egész annyira elméleti fejtegetésnek tűnt ami a gyakorlati életben teljesen használhatatlan. A következő órán jött a röpdolgozat, ami 1-es lett.
2012. jan. 19. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a Rettentő tudomány sorozatban nincs Trükkös trigonometria kötet, ezért a Mindenki matematikáját ajánlom.
2012. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!