Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi történne, ha egy állatnak,...

Mi történne, ha egy állatnak, teszem azt, kutyának alkoholt adnánk?

Figyelt kérdés
Nem szándékozom ilyet tenni, csak elméleti síkon érdekel a dolog:D Hogyan viselkedne? Hallottam, hogy egyes dongófélék olykor erjedt virágport szívnak magukba, és ilyenkor elég kuszán repülnek... mi történne egy melegvérű állattal?
2012. jan. 20. 22:37
 1/8 anonim válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=ohgqRRLjBsg

Nézd meg,nagyon jó és választ kapsz:)))

2012. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ó, a sivatagi show... De szerettem ezt a filmet!


Amúgy mi lenne? Amelyeknek van rendesebb idegrendszere azok berúgnának tőle. Hogy hogyan éreznék magukat azt meg te is ki tudod próbálni.

2012. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Berúg. Anno a gólyatáborba tévedt be egy kutya, szerencsétlent néhány részeg állat leitatta. Szédelgett, pont úgy viselkedett, ahogy egy részeg ember, aztán lefeküdt és elaludt.
2012. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 PótPápuaPuapó ***** válasza:
84%

Néhány éve az egyik csoporttársnőm házibulit tartott. És hát volt egy naív németjuhász kutyájuk. A haverjaim leitatták a kutyát, az meg ledőlt és elaludt. Nem voltak a részegségének egyéb szakaszai, nem volt jókedvű meg ilyenek...


De a következő nap borzalmas volt neki, egész nap csak téblábolt,nem találta a helyét, és nagyon fájhatott a feje, mert levert volt és nyüszített.

Egy másnapos kutya pont úgy néz ki, mint egy másnapos ember.

2012. jan. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy részeg lenne, mint egy ember. Láttam egyszer egy a videót két részeg macskáról. Még nézni is rossz volt. Csúszkáltak össze-vissza, nem bírták tartani a lábukat, stb...
2012. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 EagleHUN ***** válasza:
100%

Én azt tudom hogy a XILIT az egyik új egészséges cukorféle/édesítőféle (ami tulajdonképpen kémiailag CUKORALKOHOL) halálos a kutyáknak. Hogy más állatra milyen hatással van nem tudom.

Az állatok metabolizmusa más mint az emberé, (pl a tömény kakaó vagy kakaótartalmú csokoládé is halálos a kutyáknak)

így nem túl jó ötlet állatoknak mindenfélét adni. De biztos van olyasmi is ami az emberre hat és egyes állatokra nem.

2012. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha a természetben is lerészegednek madarak, amik erjedt gyümölcsöt fogyasztottak. Összevissza repülnek, vagy csak dülöngélve járnak, nem is tudnak felszállni.
2012. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
90%

"A kutyák szervezete nagyon érzékeny az alkoholra, a legkisebb mennyiségtől is berúgnak. A szervezetükben felszívódó alkohol szívritmus zavarokat, infarktust, a testhőmérséklet vészes lecsökkenését, kómát és azonnali halált is okozhat. Soha, semmilyen formában ne itassuk, vagy etessük alkohol tartalmú élelmiszerekkel a kutyákat."

Én is hallottam ilyenről, hogy leitattak, kutyát, macskát stb. én nagyon elítélem ezeket az embereket akik fölöslegesen veszélyeztetik az állatok életét, vagyis csak azért mert nekik ez szórakoztató. Hiába a tudatlanság, amit a gyerekemmel nem tennék meg azt a kutyámmal sem.

2012. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!