Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mikor lesz már jobb idő?

Mikor lesz már jobb idő?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 10:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
92%

Február van, nem lehet strandidő.

Ha meleg van, mindenki enyhülést akar, ha hideg van, akkor meg meleget... semmi se jo.

2012. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bánomisén ***** válasza:
92%
Tavasszal.
2012. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jó idő van.
2012. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Olyan időre gondolok mint pl 2 hete volt még még egész decemberben.szóval a februári normális értitek? Ilyen mikor lesz már?meddig tart ez a jéghideg?
2012. febr. 6. 11:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó idő van ^^ végre igazi tél ^^
2012. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
90%

Most van tél. Legyen hó, hideg. Majd márciustól jöhet a meleg idő.


De szerintem minden idő jó idő. Már persze annak, aki látja a szépet mindegyikben. Mint én. :)

2012. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
94%

Most van igazi tél, ez a normális, nem az, hogy átmeneti kabátba kesztyű nélkül rohangálhatsz a napsütésben....

Végre lehet menni szánkózni, nem csak a gép előtt ülni! Használd ki inkább és ne nyavajogj...úgyis kevés ilyen nagy, szép hó van egy évben.


20l

2012. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó idő van szerintem is!
2012. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
94%
mit nyavajosz?tél van jó ember!télen mindig is ilyen idő szokott lenni..nem értem miért van mindenki kiakadva mert -10 fok van ami ilyenkor normális..inkább annak örülj hogy ilyen sokáig meg kegyelmezett a hideg,mert az elmúlt időszakban jó idő volt az nem azt jelenti hogy mindig is ilyan idő lesz télen.10 éve télen minden nap ilyen idő volt..na és?belehaltunk?nem.fel kell öltözni
2012. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De vonatoznom kell és lekésem a csatlakozásom a hideg miatt az gáz
2012. febr. 6. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!