Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van annak bármiféle tudományos...

Van annak bármiféle tudományos alapja, hogy a négerek (arabok, cigányok), stb. alapból is büdösek? Ill. annak hogy a négerek pénisze nagyobb, mint az európaiaknak?

Figyelt kérdés
Természetesen a tisztálkodás utáni "lemoshatatlan" szagra gondolok..
2012. febr. 20. 21:32
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Én a te válaszoddal voltam a leginkább megelégedve,a többi csak tudománytalan pocskondiázás volt.Amin meg is vagyok lepődve,mert nem ez volt a jellemző erre a témakörre,ezért is szeretem annyira.Nem igazán értem,miért ne lehetne ezt a kérdést természettudományos szempontból vizsgálni.Az jobb hogy a "fing mitől büdös?"És köszönöm,tvt nem nézek.

Ezen kívül kaphattam volna olyan választ is,hogy a nagy pénisz csak sztereotípia,nem pedig genetika.Nem kell ezen az egy szón lovagolni,mivel nem volt számomra egyértelmű,ezért kérdeztem meg,egy olyan oldalon,ahol kérdéseket lehet feltenni.

2012. febr. 21. 13:18
 12/23 anonim ***** válasza:
16%

Ne haragudjatok, de az 5ös válasz nevetséges volt. Ahova csak tudott, bekevert valami tudományosnak tűnő szakszót, belekeverte az egészbe az evolúciót, holott már az első válaszoló (én) is leírta, hogy (nyilvánvalóan) genetikai okok vannak a háttérben. Kb mintha megkérdezném, hogy ki hozta be a sót, valaki válaszolna hogy Julika volt az, egy másik meg elkezdene beszélni Julika életéről.


De még ha az evolúción belül pontosított volna! De először a szelekciós nyomással jön, aztán meg a véletlenen alapuló genetikai sodródással :D csak hogy biztosra mennyen. Most a kettő közül döntsd el hogy melyik.


"Azt, hogy mindezt kellemetlenként éljük meg, inkább a szokatlanságából ered, az ember általában nem szereti a szokatlan szagokat, ez egyfajta "biztonsági ösztön", nem pedig rejtett rasszizmus."

Ez megint az első válaszban leírt gondolat, csak pár felesleges szóval megtűzdelve, hogy tudományosabbnak tűnjön.


"Az jobb hogy a "fing mitől büdös?"" - nem jobb kérdés, ugyanolyan szar kérdés, mint a tiéd.

2012. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Akkor már nem kell rá válaszolni,ennyi.Még mindig jobb volt az ő válasza,mint a tied elsőként,amiben kb. a 3. szótól kezdve a "fingról" kezdtél el beszélni,a TERMÉSZETTUDOMÁNYOK témakörben.Marha nagy intelligenciára vall.
2012. febr. 21. 14:03
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

"Ahova csak tudott, bekevert valami tudományosnak tűnő szakszót, belekeverte az egészbe az evolúciót, holott már az első válaszoló (én) is leírta, hogy (nyilvánvalóan) genetikai okok vannak a háttérben."


A tudomány pontosan attól tudomány, hogy nem csak beböffentem, hogy "genetika bazzeg, nézz után egy genetika könyvben", hanem megmondom, hogy az ötezer féle genetikai (populációgenetikai) ok közül melyik játszhatott szerepet. Nyilván ezek egyike sem bizonyított, ezért kell alternatívákat felvetni (szelekciós nyomás vs. sodródás).


A testszagra is én hoztam egyedül pontos gént, én mondtam egyéb alternatívát, de a valóságshow-n nevelkedett funkcionális analfabéták nem képesek megkülönböztetni a tartalmas mondatokat a tartalom nélküli arcoskodástól, ezért érzed te is fölösleges tudományoskodó blablának a szakmai választ.


Üdv,

egy genetikus

2012. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
47%
kedves genetikus, te meg ne húzd fel azon, hogy lepontoznak egy hülye oldalon, ez legyen a legnagyobb bajod, hasznos választ adtál, a többi már csak hab a tortán. mellesleg a nagy f*sz nem tudom, hogy lehet szelekciós előny,akkor a kis szerszámmal rendelkezők kihaltak volna :D
2012. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%

"mellesleg a nagy f*sz nem tudom, hogy lehet szelekciós előny,akkor a kis szerszámmal rendelkezők kihaltak volna"


Hát úgy, hogy van olyan, hogy szexuális szelekció, ami egy érdekes szelekció, mert az egyik ivar (többnyire a nőstény) szexuális preferenciája szelektálja a másik ivarú fajtárs jellegeit. Ha jól tudom, típuspéldának a pávatollat szokták hozni, amiiből a pávahímnek semmi előnye, csak az, hogy a nőstény szóba áll vele.

Amennyire tudom, léteznek péniszméretre hasonló szelekciók az állatvilágban, de ez csak addig működik, amíg a párválasztás meztelenül zajlik. Meg aztán hiába van szexuális szelekció, ha bejön egy külső, sokkal erősebb szelekció az adott dolog ellen, akkor kivész a jelleg.


A kis pénisz meg akkor veszne ki, ha a szelekciós nyomás igen erős volna. Szexuális szelekciónál ez többnyire nincs így.

2012. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként a lepontozás nem a saját reputációm miatt érdekel, mert ha így lenne, mindig újra regisztrálnék és 100% körül lennék. Inkább az emberi sötétség zavar, hogy tényleg ha népszavazáson dőlne el, hogy lapos-e a Föld, akkor talán azt is megszavazná a sok hülye.
2012. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
mi is büdösek vagyunk, csak megszoktuk. pl a romák is érzik a mi szagunkat, mi meg magunkat nem. te meg érzed a romát, ő meg magát nem.
2012. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Javasolnám ezt: [link] sok érdekes dolog van ebben ezzel kapcsolatban.
2012. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
0%
Létszives ne beszéljetek így a cigányokrol mert én is az vagyok és én minden nap fürdök és a családom is ! Vannak olyan cigányok be vallom akik nem fürdenek de magyarba is van olyan minden fajba van olyan és híába mongyák le a cigányokat de sos lesz olyan öszetartásuk mint a magyaroknak esetleg máskor oda írnátok hogy tisztelet a kivételnek kösz
2012. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!