Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van annak bármiféle tudományos...

Van annak bármiféle tudományos alapja, hogy a négerek (arabok, cigányok), stb. alapból is büdösek? Ill. annak hogy a négerek pénisze nagyobb, mint az európaiaknak?

Figyelt kérdés
Természetesen a tisztálkodás utáni "lemoshatatlan" szagra gondolok..
2012. febr. 20. 21:32
1 2 3
 21/23 Alitea Guzman válasza:

"Mindenesetre szerintem gyerekkorban adoptált néger gyerekek szaga alapján el lehetne dönteni a kérdést" xD

Amúgy tényleg lehet abban valami hogy az északi féltekén a hideg miatt beöltöztek az emberek és mivel többé nem volt a nő szeme előtt látható a férfibecs ezért csökkent a mérete de Afrikában a "szelekciós nyomás" továbbra is hatott a négerekre akik egymással is és az ott élő genitálisan komoly nehézsúlyú állatokkal is versenyeztek mint az afrikai elefánt a zsiráf meg nagymacskák. Én először azt gondoltam hogy famászáshoz van köze de inkább elfogadom ezt az ésszerű magyarázatot

2012. júl. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
A négerek szagához és péniszéhez tudok hozzászólni, bár nem kifejezetten tudományos válasz lesz, inkább tapasztalati. Igen, nagyobb a péniszük, nem tudom, gondolom mert a néger nőknek is tágabb a vaginájuk. A szaguk pedig tényleg büdös. Nekem legalább is az volt. Elsőre rettenetesen furcsa és büdös volt, amit napok alatt sem tudtam megszokni, amíg velük laktam. Kicsit savanyú szaguk van, ami nem testszag vagy mosdatlanság, de nektek is van otthon egy jellegezetes "otthonszag", amit lehet hogy te nem is érzel, csak ha sok időt töltesz távol, másoknak viszont lehet, hogy kellemetlen. Ne értsétek félre, nem vagyok sem rasszista sem rosszindulatú, de engem egyenesen az állatkert majomházához emlékeztetett a szag, csak nem olyan intenzíven.
2012. aug. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
A barnító krém is büdös, a tömény színanyag a bőrükben ilyen illatot áraszt...
2013. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!