Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az állatok tudnak szédülni?

Az állatok tudnak szédülni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az allatok beis tudnak rugni az alkoholtol szoval szerintem igen.
2012. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, vedd a macskád vagy kisemlősöd az öledbe, pörögj vele egy ideig, mikor leteszed összevissza kóvályog.
2012. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer berúgtak a cicák nálunk. Volt egy kis buli, és kifolyt a konyak, a szekrény mögé is bement. De ott nem láttam, és nem is tudtam volna elhúzni. De a cicák (3 cica) bebújtak. Mikor hazajöttem, sehol nem láttam őket, hívogatásomra előjöttek egymás után sorban, és egyik jobban dülöngélt, mint a másik. Először nem tudtam mi történt. És annyira akartak a szekrény mögé menni, ők befértek... Lényeg: akarták a konyakot felnyalni. Bebújtak mindenáron, és megrészegültek.
2012. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kutyám kajájába valamikor páleszt öntöttünk és a kutya utána elég furcsán viselkedett. Kissé jobra-balra ment és 3-szor hányt is. Ha berugni képesek biztos tudnak szédülni is.


Meg gondolom a gömb akváriumot is azért tiltották be, mert megzavarodtak a halak benne, lehet szédültek.

2012. ápr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!