Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Darwinisták: Szerintetek...

Darwinisták: Szerintetek miért jöttünk ki a tengerből annak idején?

Figyelt kérdés
Miért állítanak valamit tudományosan megalapozottnak, ami még elképzelésnek is mókás? Ja és nem kell vallásosnak lenni ahhoz, hogy valaki ezt átlássa, én sem vagyok az.

2012. jún. 18. 16:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából csal az érdekelt, hogy nagyjából mennyi lehet a darwinizmusban hívők aránya a népesség százalékában. Persze ez nem egy reprezentatív minta, de az ezen az oldalon válaszadók közt nyolcvan százalék körül jött ki. Tehát levonhatom a következtetést, hogy a százéves agymosás meglepően sikeres volt (hacsak nem feltételezem, hogy a válaszadók maguk is hivatásos agymosók;).
2012. jún. 19. 09:37
 12/28 anonim ***** válasza:
90%

Az ezotéria rovatban kisebb százalékot értél volna el.


Egyébként én meg mérem az antievolucionista provokátorok számát a gyk-n, te a különösen súlyosan károsodottak rovatába kerültél. Az eredményhez gratulálok.

2012. jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Sajnos mi nem vagyunk olyan szerencsések, mint te, hogy agyatlanok vagyunk, így képtelenség is lenne kimosni. :)
2012. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Tom Benko ***** válasza:
85%

Ad 1: Az evolúció nem hitkérdés.

Ad 2: Sikeresen alátámasztottad a tudatlanságod.

Ad 3: Nem agymosás, nem muszáj elfogadni, legfeljebb kellemetlen lesz, amikkor a valóság pofán csap...

2012. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%
09:37: ez esetben rosszul tetted fel a kérdést, mert a eleve a "darwinistáknak" címezted. Miért válaszolna rá egy "kreacionista"?
2012. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Ejnye. Minden épeszű ember a tudományt tartja ésszerűnek, és a tudomány a Darwinizmus oldalán.

Egyébként is Darwin evolúció elmélete nem zárja ki a tervező intelligenciát, ami akár Isten is lehet.


Akár ...

2012. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Vree ***** válasza:

Már megbocsáss, de ha valóban felmérést akarnál végezni, akkor nem ilyen formában tennéd.


Következtetés: te trollkodsz.


És elmehetsz a fenébe.

2012. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Micsoda port kavart egy ilyen kérdés már megint.


HIHHHETTTETTTTTLENNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
12%

Tom Benko:

Ad 1. De igen, hitkérdés. Pl: Néhány hal kimerészkedett a szárazföldre, el tudtak ott tölteni pár órát ... ***MAGIC*** ... lábaik lettek és hatékonyan tudtak lélegezni a szárazon.

Ad 3. Izgatottan várom, mikor fog az evolúciós eredetelmélet, mint valóság, pofán csapni.

2012. jún. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

Az előző hozzászóló vagyok, és most döbbentem rá, hogy a nagy evolúciós ugrásokkal (mint a gerincesek térhódítása a szárazföldön) kapcsolatos tudásunkat tökéletesen leírja az alábbi, South Parkból ismert poén:

1. Megjelenik néhány mutáció.

2. ...

3. PROFIT

:D

2012. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!