Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Darwinisták: Szerintetek...

Darwinisták: Szerintetek miért jöttünk ki a tengerből annak idején?

Figyelt kérdés
Miért állítanak valamit tudományosan megalapozottnak, ami még elképzelésnek is mókás? Ja és nem kell vallásosnak lenni ahhoz, hogy valaki ezt átlássa, én sem vagyok az.

2012. jún. 18. 16:25
1 2 3
 21/28 Vree ***** válasza:
84%

Megmondtam, nem? Trollkérdés. Ahol az idióták összegyűlnek, hogy vihogjanak valakin, aki többet tud.


"Ha a fekete dobozt nem lehet elpusztítani, akkor miért nincs a gép ugyanabból az anyagból? Hahahaha" és közben a gép ereszkedni kezd alattuk, mert ha titániumból csonálják akkor először is olyan nehéz hogy lezuhan. De kit érdekel! Milyen jó poén!


Tisztelt kritikusok, ha tanultatok volna biológiát, mint ahogy nem tanultatok (megértem - előttem is ült lány a padsorban), akkor nem írnátok hülyeségeket. Ezzel nem vagytok egyedül. Garantálom, hogy a felnőttek fele úgy jön el általánosból, hogy meg van győződve, hogy az élőlények automatikusan növesztenek lábakat meg úszókat - mert a varázsgén úgy döntött.


Ehhez képest az egész folyamat leírható azzal a formulával, hogy nem-tökéletes öröklődés -> nagy változatosságú populáció + magas születésszám/halandóság + pár milliárd év = változás.


Ezen lehet vihogni mint egy süldő lány ha csiklandozza a hasfájás. Azon is lehet vihogni hogy az atomok rezegnek és ez a hő (hahaha, de nagy poén) és követni helyette Hérakleitoszt és úgy kezelni mint egy misztikus elemet, csak nem akkor amikor egy sugárhajtású gép turbináját kell megtervezni. És lehet vihogni a törzsfejlődésen, csak nem akkor ha az ember biológiát is akar tanulni.

Mivel azonban a kérdezőket ez a veszély nem fenyegeti, tökéletesen megfelel nekik bármilyen mese amit ők gondolnak, a világ tökéletesen rendben van, ahogy illik.

2012. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Kedves Vree!


Az előző válaszodat olvasva felmerült bennem egy kérdés. Nem akarom külön kiírni, inkább felteszem itt (de ha itt nem válaszol senki, akkor kiírom). Mit használt a világnak az evolúciós elmélet? Milyen technikai, tudományos, szociális, gazdasági stb. vívmányai vannak a civilizációnknak, amelyek nem jöttek volna létre a darwini gondolat nélkül?

Ez nem trollkérdés, ez halálosan komoly. És ha te is komolyan gondoltad a sugárhajtású turbinás párhuzamot, akkor bízom benne, hogy tudsz rá válaszolni.

2012. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Írd ki a kérdést!
2012. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Tom Benko ***** válasza:
@19: Jól van, egy buksisimogatást megérdemelsz... A varázslatot maximum te képzeled oda. Volt ott némi fejlôdés út közben.
2012. jún. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Tom Benko: buksisimogatás helyett modellt kéne alkotni arra a fejlődési útra. Elvégre ez valami tudományféleség, nem?

A 22-ben feltett kérdésemet pedig most kiírom.

2012. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hova, és hogyan írtad ki? Megnézném.
2012. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#26 itt van: http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..

De sajnos (és jórészt az én hibámból) már nagyon eltértünk az eredeti témától :(

2012. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Tom Benko ***** válasza:
@25: [link]
2012. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!