Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Aki már évek óta nem tanul...

Aki már évek óta nem tanul földrajzt! Minden megyét el tudsz helyezni FEJBEN Magyarország térképén?

Figyelt kérdés

Ma jutott eszembe, hogy megnézem már, nem csalódtam, tolna és heves megyét semmiképpen sem tudtam volna elhelyezni fejben úgy, hogy nem látok térképet.

Fejben a többiről is csak tudom, hogy kb. merre lehet, de pontos formát meg ilyeneket stb nem nagyon. Amiben lakok, ami közvetlen mellette van, és amelyik kettőn át szoktam járni az oké.


Érettségiztem, angolt felső fokon, németet középfokon beszélem, nem rég kezdtem spanyolt tanulni, ami ragad rám, középiskola utolsó két évben nem volt földrajz és jelenleg 4 éve jogot hallgatok, amivel ha végzek más irányban is fogok tanulni, szóval nem tartom kifejezetten hülyének magam.


Csak onnan jutott eszembe, hogy sokan hülyézik pl. az amerikaiakat, hogy nem tudják hol van Magyarország stb. Holott nem hiszem, hogy magam vagyok ezzel, csak sokan szégyellik bevallani az ilyesmit.. Ha nap mint nap nem látom a térképet és nem járok át rajtuk, szépen elkezdenek a homályba veszni a saját megyéink, a megyeszékhelyek stb. nem, hogy valamit ami a világ másik oldalán van és tök jelentéktelen.


Anonim oldal csak őszintén, ti emlékeztek mindenre, ha nem játszik szerepet az életetekben már rég?


2012. júl. 29. 08:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok ezzel, mint Besenyő Pista bácsi.
2012. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!