Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van az, hogy büdöseket...

Miért van az, hogy büdöseket fingunk? Miért nem úgy alakította az evolúció, hogy kellemesnek érezzük ne gusztustalannak?

Figyelt kérdés

és, ha mondjuk szép lenne külalakra a végtermékünk, akkor az milyen jó lenne:D


de tényleg, ez miért így van, mi a jelentősége annak hogy ez amolyan büdös,gusztustalan,taszító dolog lett az életünkbe


nem is a normákra gondolok-hogy belénknevelték, hogy ez undorító- , hanem arra hogy mindenki ösztönösen érzi hogy ez büdös, kellemetlen


ahhoz lehet köze, hogy ne gondoljuk tápláléknak, ne együk meg?



2012. aug. 13. 23:36
1 2
 11/17 anonim válasza:
20%
Én voltam,sőt van is blogom,aminek a témája eleinte ez volt. :)
2012. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

Fú bazz én épp most ettem meg egy óriási pizzát. Aztán haverom nem bírta megenni a sajátját, szal még egy pizza felét be kellett termelnem, mert feleslegesen nem fizetünk... Erre jött 2 tequila meg egy korsó sör. El se telt 10 perc és haza kellett szaladom az időközben rakott tábortűtől, mert rám jött a szapora. Aztán olyan hangosan csináltam a dolgom, hogy itthon felébredt a zajra mindenki, ráadásul a család java része aludt, szóval mikor felkeltek, ösztönösen mindenkinek pisilnie kellett. Szóval amikor kijöttem(persze 10 percen át verték a budiajtót, hogy húzzak ki onnan) és utánam bementek én lettem a csúnya gonosz, mert olyan szagot hagytam magam után, amibe még egy döglött oposszum is háromszor felfordul. Persze nem volt szándékos, meg nem is értem hogy jött ki a dolog azonnal, nem úgy van hogy órák kérdése mire lebontja a szervezet a táplálékot? Na mindegy, most megyek már negyedjére, de nem akar abbamaradni.. Meg lévén, hogy kis lakásba lakunk, szétterjed a szag, szal aludni se tudnak. Meg erre felé este már hideg van, szal még fáznak is.. Ó most mindenki engem utál...


Szemét a természet, kedves témanyitó.... Szemét.

2012. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

én nem érzem gusztustalannak nekem mindig kellemes!

(bár a többiek nem így gondolják, kivéve a nagypapám mert ő nem érzi a szagokat)

2012. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
A fing leginkább metánt és szarmolekulákat tartalmaz, azért büdös. Ezt mindenki tudja.
2012. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Evolúció? Egyáltalán honnan veszitek ,hogy evolúció hozott minket létre?
2012. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15! ha már ennyire idióta vagy, akkor legalább ne terjeszd! Am legalább a Fajok eredetét olvasd el és utána fikázd!
2012. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

térjünk már el a témától légyszi..:D

én is úgy vélem, hogy az evolúció már csak egy fejlődési folyamat, maga a kezdet az nem az evolúció által történt, hanem egy külső erő hatására, lehet ez egy felsőbb lény, vagy akár távoli helyről származó lények segítettek

2012. aug. 24. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!