Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A holdraszállás kamu?

?NÉV? kérdése:

A holdraszállás kamu?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyet hogy az 1. amerikai holdraszállás hamis volt, miért hiszik ezt sokan? Én nekem az első gondolatom az volt, hogy az akkori űrverseny miatt az oroszokkal, és így akarták legyőzni őket az amcsik
2012. aug. 30. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=mouUUWpEec0

szöveg: Most lelépek a talpról. ... Kis lépés az embernek, de óriási... Oké ezt vegyük újra


Szerintem ez a videó nem igaz, de összeesküvés-elméletek tucatjai vannak az első holdra szállásról. Én nem gondolom, hogy annyira fontos lett volna az amerikaiaknak, hogy megnyerjék ezt a versenyt, hogy megjátszák a holdra szállást, de hát minden lehet. Mindenesetrew ezt már nem fogjuk megtudni Armstrongtól.

2012. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Ki tudja, de sok dolog kamu, amit ők csináltak, pl 9/11-nél tudtak a támadásról, vagy pl. Kennedy megölését is az illuminátusok szervezték meg, sok surmóság van, amivel szédítik a népet.
2012. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
igen kamu
2012. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem azon kéne gondolkodni, hogy fontos volt-e az USA-nak hogy megnyerje az űrversenyt (vajon fontos volt-e ha a NASA akkoriban kb. 100x annyi pénzt kapott, mint most...), hanem gondolkozz azon, hogyha kamu lett volna akkor az oroszok csak úgy elfogadják, hogy vesztettek és annyi? Vagy esetleg világraszóló balhét csaptak volna?


Naugye...

2012. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igaz, lehet hogy kamu, de én mindenesetre nem hiszek benne. Sokat olvastam erről, és rengeteg kisebb-nagyobb részlet van, ami felettébb gyanús az eseménnyel kapcsolatban (a zászló-ügy csak egy "apró" részlet közűlük), és így együttvéve elég kétségessé teszi az egészet. Szerintem egyszerűen technikailag (hordozórakéta, űrruha, leszállóegység stb...) nem voltak felkészülve rá! Egy évtized alatt a semmiből nem lehet akkora fejlődést elérni. Egyes szakértők még azt is vitatják, hogy most el tudnánk-e egyáltalán embert élve juttatni a Holdra meg vissza, nemhogy negyven évvel ezelőtt... Akkor még a műholdak is gyerekcipőben jártak. De mondom, rengeteg gyanús részletből áll össze ez az "átverés". Szerintem egyébként Gagarin sem járt az űrben, de ha járt is, nem úgy (vagy nem akkor) ahogy az oroszok azt tálalták. És a "kéz kezet mos" elvén egyik fél sem akarja leleplezni a másikat. Persze a tévedés jogát fenntartom... :)
2012. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az senkinek nem tűnik fel hogy átlátszik 87% ban az ember a felvételen? Koké hogy régi a kamera de ilyet Cheplin filmen se fedezel fel.
2021. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!