Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szoval gyogyszeresz szeretnek...

Szoval gyogyszeresz szeretnek lenni, de nem tudom hogy hogy fog kezdodni. Eloszor gimi aztan foiskola? Vagy hogy?

Figyelt kérdés

Vagyis. gyogyszeresz szeretnek lenni , de nagyon ossze vagyok zavarodva.:s most kezdtem a 8.at, es nem tudok masra gondolni..gondolom ha gimibe mennek idokozben jonne az otlet.. gondolom..Szoval eloszor gimnaziumot kell vegezni, utana jon egy foiskola? vagy h megy ez?

valaki aki szinten annak keszul kerdezhetnek egy-ket dolgot?

ertelmes valaszokat adjatok, legyszives! /ekezetert bocsi:|| /



2012. szept. 5. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszerészek egyetemet végeznek, mégpedig egyik legkeményebb 5 éves képzést. Komoly munka, nagy tudást igényel.Tehát a 8 általános, 4 év tanulás valami jobb gimnáziumban, és aztán egyetem.
2012. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kémia, biológiát toljad keményen nekem van egy gyógyszerész ismerősöm és ő mondta, hogy nagyon durva az egyetem és az a rohadt sok név meg hatóanyagok stb. hát sok sikert hozzá:)
2012. szept. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen:)
2012. szept. 16. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!