Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Időjárás előrejelzés oldalak...

Időjárás előrejelzés oldalak vannak?

Figyelt kérdés
Éves időjárás előrejelzésre gondoltam, amiben az év hátralévő adatai vannak decemberig.
2012. szept. 14. 23:27
 1/5 anonim válasza:

Nincsen. Hülyeség is lenne. Itt a kárpátmedencében három napra is lehetetlen pontos jóslatot adni, nem hogy hetekre, hónapokra. Más földrajzi helyszínen is csak a max hetes előrejelzések vannak. Időkép próbálkozik havi előrejelzést biztosítani az elmúlt évek statisztikájából, de arra mérget ne vegyél. Naponta, óránként változik.


[link]

2012. szept. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Természetesen tudom, hogy kötőjellel és nagy kezdőbetűvel írjuk, csak ennyi lustaságot megengedtem magamnak ha nem bánod.
2012. szept. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megosztottad velem a véleményed.

A helyesírást nem nézem, inkább a leírt szöveg tartalma a fontos nekem! :)

2012. szept. 15. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért nézd a helyesírást is. A történelemben már emiatt fejeztek le embert (tévedésből, mert rosszul olvastak).

Éppen a mostani napok mutatják, hogy sokszor 3 napra sem tudnak előrejelezni.

Az éves jelentések statisztikákra alapulnak. Tudod, télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, ... - soha sincs jó idő.

2012. szept. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 2xSü ***** válasza:
#3: Az első hozzászóló nem pusztán véleményt írt, hanem tényt. Bővebben a témáról: [link]
2012. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!