Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a véleményed? A darwinizmus...

Mi a véleményed? A darwinizmus elakadt?

Figyelt kérdés
[link]

#darwnizimus
2012. okt. 2. 10:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Itt a link a lényeg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..


A másik pedig, hogy honnan van az első húr, energia?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Mi az élet értelme?

Azzal igazolni a makroevolúciót, hogy nem foglalkozik vele, ostobaság.

2012. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

"Olvasd végig a 73% -os válaszoló hozzászólásait az első két oldalon. "

Elolvastam. Jó nagy hülyeségeket írt. Látszik, hogy sem az evolúcióról, sem a tudomány műveléséről nem tud semmit.


Ez az egyik legjobb: "Tudomásom szerint az egysejtű nem intelligens és nem midnenható...Nem tud akaratából változni. "

:-D Ezzel cáfolja az evolúciót... Ide egy akkora facepalm-ot kellene beszúrni, hogy kilógjon a monitorról.


Meg ez: "Az egyik legjobb és legizgalmasabb kérdés a nemek kialakulása. Véletlenül lett egy nő."

hahaha... :D persze, így tanították hittanon az evolúciót? :-D

2012. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Nem döncike, ezeket az ostobaságokat és gúnyos dolgokat azért szoktam írni, mert ha nem írom le, akkor ilyen kijelentésekkel akarjátok igazolni az evolúciót. Én pedig előre leírom, nehogy zárva legyen a téma.:)

Ennyi.

Akkor mi a válasz?

2012. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha szerinted erre a természetes szelekció és a mutáció a válasz, akkor kiröhöglek, ha nem magyarázod el.
2012. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

A szomorú igazság az, hogy az evolúciót lehet jópár indokkal és megfigyeléssel igazolni.

Míg a kreacionizmust a világon semmivel sem lehet igazolni, csupán alaptalanul lehet "ez lehetetlen" és hasonló nyomós érvekkel dobálózni...

2012. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

"Akkor mi a válasz?"

Mi a kérdés? Mi a specifikus kérdés? Nem olyan általános hülyeség, hogy "hogyan megy a makroevolúció?", mert arra csak azt lehet mondani, hogy mutáció/szelekció. Ha specifikusabb választ akarsz, akkor kérdezz specifikusabbat. Hülye kérdésre hülye válasz.

2012. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Az evolúcióval nincs is semmi baj.

A makróval van baj és a működésével.

De ez a nemi szelekció is egy baromság. Véletlen létre jött minden, aztán már minden a sexért és a fejlődésért küzd valamiért.

2012. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy áruld el nekem, hogy miért volt szükség a nemekre, miért csak kettő alakult ki és hogyan.

Ez az egyik.

Szerintem leírtam mindent. Nem szeretném kigyűjteni újra.

Mi az ember előd elődje, annak elődje stb... egészen az élettelen anyagig?

Amikor létrejött az élet, hány db jött létre. Hogyan volt képes életben maradni stb...stb...

2012. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Szerintem rakjatok már ki egyszer egy megtermékenyített petesejtet a viharba, hogy mi lesz azzal.

Én nem bírom felfogni azt sem, hogy egy egysejtűből hogy lesz ember milliárd évek alatt sem.

2012. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"A kérdés, hogy áruld el nekem, hogy miért volt szükség a nemekre, miért csak kettő alakult ki és hogyan. "

A nemek kialakulásának nyomós oka volt: két egyed génkészletének keverésével az utódok lehetséges genetikai kombinációja megsokszorozódik, ami elősegíti a kedvező genotípusok kiválasztódását. Ez alatt azt kell érteni, hogy ha egy tulajdonság jó, de mellette van egy rossz, ami lerontja a jó hatását, akkor szex lehetővé teszi, hogy egy másik egyedből származó jó tulajdonsággal komplementálva legyen. Nem feltételnül van csak két nem, egy csomó gombánál több "nem" létezik, mating type-nak nevezik. A kialkulása úgy történt, mint minden egyéb dolognak. Itt olvashatsz részletesen:

[link]


"Mi az ember előd elődje, annak elődje stb... egészen az élettelen anyagig?"

Bakker, megnézhetnél egy spektrumos filmet legaláb. :) Az ember egy majomSZERŰ ősből származik, ami egy cickány szerű ősből származik, aminek rovarevő őse volt, ami az emlős szerű hüllőkből származik, ami kétéltűekből, az halakból származik, A gerinces törzs a embriológiai alapon a zsákállatokkal áll rokonságban. Ami a kétoldalian részarányos (Bilateralia) állatokcsoportjának tagja és így tovább...

[link]

[link]


"Amikor létrejött az élet, hány db jött létre. "

Nem tudjuk, hogy amikor az élet létrejött hány jött létre. Amit viszont biztosan tudunk, hogy a ma látható összes élőlény egy ilyen "létrejövés" leszármazottja. Ezt a genetikai kód univerzalitása és hasonló alapvető építőelemek azonossága mutatja.


"Hogyan volt képes életben maradni stb...stb..."

Nyilván az első élőlények nagyon bénák voltak, de mivel nem volt kivel versenyezni, nem voltak versenytársak életben maradhatott. A kérdésed olyan, mintha azt kérdeznéd, hogyan lehetett lovakkal és kardokkal háborút nyerni? Persze, ma már nem lehetne, de volt idő amikor lehetett.

2012. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!