Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Azt hallottam, többektől is,...

Józsika3477 kérdése:

Azt hallottam, többektől is, hogy az Ősrobbanás elméletét egy katolikus pap alkotta meg, és úgy gondolta, hogy az Isten így teremtette meg a világot. Ha ez tényleg igaz, akkor azt nem értem, hogy az ateisták szerint miért nem kreacionizmus?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 15:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Döncike!

Javaslom, olvasd el az általam a7es pontban linkelt cikket.

2012. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én nemigen értem, mi a baj azzal, hogy az ősrobbanás nem kreacionista elmélet. Tényleg nem az. Aki mögé akarja tenni Istent annak csak az lehet az oka erre, hogy az legyen az Első Ok. De miért legyen? Miért nem lehet első ok maga az ősrobbanás?

Egyébként nem meglepő, hogy az egyház rámozdult az ősrobbanásra.

Én egyszer voltam egy kongresszuson, ami a halálközeli élményekről szólt, és egy résztvevő pap tapsikolt örömében, hogy végre bizonyítva látta a mennyország létét. Megsajnáltam szegényt...

2013. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!