Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik korcsoportban a legjobb...

Melyik korcsoportban a legjobban előforduló a reflux?

Figyelt kérdés

Egy felmérést végzek, és minden segítség jól jön. Légy szíves válaszoljatok,ha tudtok valamit. Személyes tapasztalataitok is szívesen várok(pl. Hogy kezdődött? Hány évesen? Gyógyszeres kezelésed volt vagy műteni kellett? Milyen gyógyszert írt ki az orvos? Ha műteni kellett, akkor hol és hogyan történt a beavatkozás? Milyen volt a műtét utáni időszak? Milyen tüneteid voltak? Mennyire kellett változtatni az étrendeden? stb.)

Ha valaki bővebben is tudna írni, vagy tudna segíteni, esetleg valami anyagot átküldeni, az e-mail címem: fridi015@azet.sk

Előre is köszönöm minden válaszolónak! :)



#tünet #fájdalom #műtét #reflux #gyógyszeres kezelések
2012. okt. 23. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 6 évesen korházban voltam vele. Gyógyszert kaptam.

16 évese jött elő megint. Ekkor már volt gyomortükrözés is + gyógyszer.

Idén megint. 25 vagyok. Nagyon puffadt a hasam. Egy zsömi után is úgy néztem ki mint egy 7 hónapos terhes. Gyomortükrözés, szövettan = túl sok a helicobacter. Antibiotikum kúra + savlekötő még két hétig, majd nov 15-én megyek kilégzéses vizsgálatra, hogy sikerült-e kiírtani a baktériumot.

2012. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!