Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy lehet, hogy kisgyerekként...

Hogy lehet, hogy kisgyerekként megálmodtam egy mai tudományos tényt?

Figyelt kérdés
Mostanában jutott eszembe, hogy több mint tíz éve féreglyukakról álmodtam, de máshogy hívtam. Azt is tudtam, hogy időben lehet rajtuk keresztül utazni, és hogy az űrben találhatóak. De az is lehet, hogy egyszer amikor a nappaliban tévézéskor aludtam el, s talán félálomban hallottam egy ismeretterjesztő műsort ami erről szólt...
2013. márc. 3. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem elraboltak az ufók. vaaaaagy, vagy kristálygyermek vagy.
2013. márc. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy reptoid!
2013. márc. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tudományos tény, csak fantazmagória, semmi alapja nincs.
2013. márc. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bromkrezol ***** válasza:
Az ilyesmi megesik. Nem kell jelentőséget tulajdonítani neki. Ha meg figyeled a természeti jelenségeket, egész sor dolgot újra felfedezhetsz. A tudósok agya se különleges, ugyan olyan, mint bárki másé. Ezért aztán a gondolatok is ugyan úgy megjelennek bárkinél...
2013. márc. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, nem tudományos tény, csak azért gondolják, hogy léteznek féreglyukak, mert a fizika törvényei nem zárják ki. De valójában még senki sem látott féreglyukat, de mégis néhány dokumentumfilmben úgy beszélnek róla, mintha természetes lenne.
2013. márc. 3. 10:36
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy ezek nem az időben, hanem a térben közlekedést teszik lehetővé.
2013. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az időben is, hisz' a tér és az idő ugyan annak a dolognak, a téridőnek a két különböző része.
2013. márc. 3. 13:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a felfedezésekből nem lehet kispórolni a tanulást. Pedig sokan próbálkoztak vele.

Hagy békén a féreglyukakat, tanuld csak a klasszikus fizikát, némi matematikával vegyítve. És a többi tárgyról se feledkezz meg, az ember agya szereti az egyensúlyt.

Az a baj ezekkel a komolyabb tudományos cikkekkel, hogy majd minden szavuk mögött újabb tudományos cikkek vannak, csak ezt a kellően nem felkészültek nem tudják. Ezért azt hiszik, hogy értik, de csak félre.

2013. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!